Walizki na podróż marzeń

Nigdy nie warto rezygnować z podróży marzeń. A w każdą podróż warto zabrać walizkę marki Wittchen. W bogatej ofercie marki można znaleźć różnorodne walizki, plecaki lub torby podróżne. Nieważne czy jedziecie samochodem czy pociągiem lub samolotem – zawsze warto mieć dobrze dobraną walizkę.

Walizki z pomysłem

Walizki nie muszą mieć stonowanych, ciemnych kolorów.  W ofercie marki WITTCHEN znajdziemy nowe modele, które niosą ze sobą słońce i lato. Flamingi, ananasy, czy palmowe liście kojarzą się z wolnością, egzotyką  i  naturą.  Dzięki nim nawet mikrowyprawa będzie niezapomnianym przeżyciem. Nawet miłośnik kosmicznych podróży znajdzie coś dla siebie. Jeśli  kolorowe printy są dla Ciebie za odważne, wybierz walizki gładkie ale za to w soczystych, letnich kolorach. Takie będą od razu wyróżniały się z tłumu innych... walizek.

Rodzina walizek

Wybierasz się na wakacje z rodziną? Dobrym pomysłem jest wybranie kolorowego bagażu od razu dla całej rodziny. Stanowicie przecież zgrany zespół: podkreślcie to także w czasie wyjazdu. W dodatku kilka walizek w wyrazistym kolorze łatwo będzie wyłowić spośród wielu innych na taśmie bagażowej. Marka WITTCHEN przygotowała zestawy walizek w różnych rozmiarach: od kosmetyczki po walizkę XL.

Na każdy lot

Niedługo będzie można latać - teraz można już planować. Jeśli wybieracie się na pierwszy... lub któryś z kolei lot samolotem, warto kupić walizkę kabinową. W Wittchen znajdziemy  kabinówki pasujące do różnych linii lotniczych.  

Nieważne czy zabierzesz walizkę do kabiny czy oddasz do luku bagażowego, na daleką podróż samolotem warto wybrać modele, które wytrzymają wiele, czyli najlepiej takie o twardej skorupie: z tworzyw ABS, policarbonu lub polipropylenu.

Coś dla milusińskich

Marka WITTCHEN ma też propozycję dla najmłodszych. Walizki dziecięce WITTCHEN mają wesoły design, który dzieci uwielbiają. Sympatyczna panda czy słodki piesek wzbudzą zachwyt na niejednej wycieczce! Modele dziecięce mają niewielką pojemność, akurat taką, żeby zmieściło się wszystko, co najważniejsze: kilka ubrań, ulubiona książka, pluszak. Są zrobione z tworzywa ABS, które znasz z "dorosłych" walizek. W dodatku możesz uzupełnić je o plecak do kompletu (lub kupić dziecku sam plecak na mniejsze wypady).

Zastanawiasz się, czy walizki WITTCHEN są wytrzymałe? Marka zapewnia, że nie rzuca słów na wiatr. Walizki zostały poddane testom: skakania, zalewania, silnego uderzania, a nawet... miażdżenia kołami samochodu. Przekonaj się, co się z nimi stało.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy