Reklama

Reklama

Zdobyć bazę

Mamy wreszcie podstawy do eksperymentów z modą. Co trzeba dodać do koturnów, żeby uzyskać efekt disco? Kolorowe cekiny. Wolisz dzieła klasyczne? Przyda się plecionka w kropki.

Wywrotowe pomysły płyną ze wszystkich stron świata. Alexander Wang, ulubieniec nowojorskich fashionistek, skrzyżował tradycyjne sandały na koturnie z gladiatorkami. Co powstało? Strzelista konstrukcja ze skomplikowanym systemem zapięć. Może nie wysmukli nogi, ale na pewno przyciągnie spojrzenia!

O to, że pozostaną niezauważone w tłumie trendsetterek, nie muszą martwić się również klientki Balenciagi. Awangardowy paryski dom mody lansuje na lato kolejną edycję butów hybryd. Co tym razem krzyżujemy? Espadryle z pantofelkami Kopciuszka. Trzeba w tym celu solidną słomianą podeszwę połączyć z paskami wykończonymi koronką.

Reklama

Wielbicielki romantycznych wzlotów tradycyjnie zaopatrują się u McQueena. Tym razem hebanowy obcas zdobi ornament z liści. Alternatywa? Kwiatowy kielich albo minibukiecik powiewający przy kostce. To pomysł na zmysłowy letni detal duetu D&G.

Lidia Panków

Twój STYL 5/2011

Twój Styl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama