Reklama

Reklama

Bielizna modelująca. Co daje i kto powinien ją zakładać?

Bielizna modelująca cieszy się wśród kobiet na całym świecie dużą popularnością. W końcu każda z nas chce czuć się pięknie, a odpowiednio dobrane ubranie może nas optycznie wyszczuplić lub nadać nam pożądanych przez nas krągłości, w zależności od tego jaki efekt pragniemy osiągnąć. Gdzie można ją dostać, kto powinien ją zakładać i jak dobrać odpowiedni rozmiar?

Bielizna modelująca. Co to jest i kto powinien ją stosować?

Bielizna modelująca to ubranie, które jest wykonane ze specjalnych tknanin, które pomagają zmienić kształty osoby, które ja nosi na bardziej pożądane.

Najczęściej ubiera się ją w celu wyszczuplenia sylwetki, ale nie tylko, bo stosują ją również kobiety o drobnych kształtach, aby pięknie ją wymodelować, ponieść pośladki lub dodać sobie nieco krągłości.

Stosować mogą ją więc wszystkie kobiety, jeśli tylko mają na to ochotę. 

Dobrze dobrana bielizna tego typu zazwyczaj sprawia, że nie tylko wyglądamy, ale również czujemy się piękniejsze i nie należy się wstydzić tego, że ją nosimy. W końcu zakładają ją największe seksbomby świata, w tym m.in. Kim Kardashian. 

Reklama

Gdzie można kupić bieliznę modelującą i jak najlepiej dobrać jej rozmiar?

Bieliznę modelującą można dostać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online. 

Ważne, aby znać swoje wymiary, jednak najlepiej kupować ją bezpośrednio w miejscach specjalizujących się przede wszystkim w sprzedaży bielizny, ponieważ tam na pewno znajdzie się osoba, która pomoże nam dobrać odpowiedni produkt i jego rozmiar. 

Należy patrzeć przede wszystkim na jakość tkanin, a nie na cenę. Czasem lepiej trochę więcej zapłacić, a za to czuć się bardziej komfortowo w bieliźnie, która jest przecież dla nas niemalże jak druga skóra. 

Wybierając się na zakupy, trzeba pamiętać, że rozmiary w tabeli producenta mogą różnić się od tych, które nosimy na co dzień, dlatego zawsze należy zapoznać się ze wszystkimi dostępnym i informacjami i spisać rozmiary swojego ciała, w tym zwłaszcza: bioder, ud, biustu czy talii. 

Czytaj również: 

Blunt bob. Fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej to hit! 

Najdroższa pizza świata 

Idealna nalewka z dyni 

Pieńkowska przerywa milczenie 

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy