Reklama

Loki na pasek od szlafroka w kilka minut? Patent, który działa

Zniszczone włosy, rozdwajające się końcówki... Macie dość suszarek do modelowania włosów, ale marzycie o trwałych lokach? Okazuje się, że bez specjalistycznego sprzętu jesteście w stanie zrobić fale w domowym zaciszu. Potrzebujecie paska od szlafroka i dwóch gumek. Ten sposób modelowania włosów podbija sieć!

Księżna Kate od lat jest wierna tej fryzurze. Kocha delikatne loki

Wiele pań marzy o lokach. Delikatne fale królują na wybiegach modowych, widzimy je podczas sesji fotograficznych, gwiazdy na ściance też chętnie wykorzystują ten sposób uczesania. Powód?

Wystarczy przedziałek i delikatnie zakręcone włosy, aby wyglądać świeżo i ponadczasowo. Z kim wam się kojarzy ta fryzura? Księżna Kate jest jej wierna od lat. Ciekawe, czy zna patent, który podbija sieć?

Zastanawiacie się, jak zrobić loki bez użycia wałków, lokówek i strumienia ciepłego powietrza, który niszczy końcówki? Blogerki znalazły rozwiązanie, które można zastosować wszędzie, nawet podczas wakacji w namiocie.

Reklama

Loki na wałki odchodzą do lamusa. Zakręć włosy na pasek od szlafroka

W mediach społecznościowych nie brakuje tutoriali na ten temat. Ostatnio na prowadzenie przebił się prosty trik. Wystarczy mieć w pogotowiu pasek od szlafroka i dwie gumki, aby zrobić fryzurę marzeń. Odpowiedni oplot włosów na pasku sprawia, że już po kilkunastu minutach widać efekt na włosach, które są podatne. 

Jeżeli struktura naszych włosów jest oporna na fryzjerskie triki, wystarczy użyć kosmetyków do modelowania i można zacząć działać w domowym zaciszu. Na Tik Toku i You Toubie znajdziecie wiele tipów na ten temat. Oto jeden z nich. Mamy nadzieję, że ta instrukcja przypadnie wam do gustu.

Gwiazdy, które kochają loki

*** To może cię zainteresować ***

Katarzyna Zielińska i Paulina Sykut-Jeżyna. Co je łączy?

Katarzyna Zielińska nie zgodziła się na sesję rozbieraną. Powód?

Anja Rubik w przerażającej sesji zdjęciowej. Szczury na całym ciele?!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: fale | księżna Kate | Barbara Kurdej-Szatan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama