Reklama

Schudła 140 kg. Nie wiedziała, czy kiedykolwiek będzie w stanie chodzić!

Amerykańska influencerka całe życie zmagała się z otyłością. Kiedy udało się jej wreszcie zrzucić nadmierne kilogramy, przyszło jej się zmierzyć z poważną chorobą. Schorzenie sprawia jej wiele cierpienia, ale Lexi Reed się nie poddaje. Oto jej historia.

Całe życie walczyła z otyłością. Problem pojawił się, kiedy nie mogła zajść w ciążę!

Lexi Reed to influencerka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, która zasłynęła na Instagramie ze swoich opowieści dotyczących trudnej walki z nadwagą. Już od najmłodszych lat zmagała się z otyłością, w której przez dłuższy czas nie widziała problemu. Nawet fakt, że nie mogła zmieścić się w sukienkę ślubną, nie motywował jej do walki o zdrową sylwetkę, a nazywana była “najgrubszą panną młodą". Mimo tego twierdzi, że dzień ślubu był najszczęśliwszym dniem jej życia.

Problem pojawił się dopiero w momencie, w którym okazało się, że nadmierne kilogramy są przeszkodą do założenia rodziny. To był moment, który pozwolił kobiecie otworzyć oczy i skłonić ją do walki o wspólną przyszłość z mężem. Jednak jak się okazało, nie została w tym sama, gdyż wybranek kobiety postanowił wspólnie przejść z nią tę drogę.

Reklama

Podczas ślubu Lexi ważyła 220 kg, a Danny 130 kg, ale w przeciągu dwóch lat kobiecie udało się zrzucić 140 kg, a jej mężowi ponad 50 kg. Kolejną z ważnych decyzji Lexi było podjęcie się operacji usunięcia nadmiaru skóry, która miała pomóc przywrócić naturalny kształt jej brzucha. Wszystkie podjęte przez nią kroki musiały być dużym wyzwaniem, jednak kobiecie przyszło zmierzyć się z czymś znacznie gorszym niż odchudzanie.

Zobacz również: Agnieszka Kotońska: dieta. Gwiazda schudła 30 kg dzięki temu przepisowi

Choroba, która przysparza jej wiele cierpienia

Był okres, w którym Lexi ciągle chorowała i nagle zaczęła zachowywać się inaczej, wzbudziło to niepokój wśród jej bliskich, którzy postanowili zabrać ją na OIOM. Przebywała tam w śpiączce farmakologicznej, była podłączona do respiratora, a jej narządy zaczęły szwankować. Jednak lekarzom udało się uratować jej życie. Obecnie Lexi regularnie musi przyjmować dializy, gdyż jej nerki przestały funkcjonować prawidłowo. 

Po spędzeniu trzech tygodni w szpitalu kobieta nie mogła nawet chodzić, przez co czuła się zdruzgotana. Doszło do takiego momentu, że nie mogła podnieść prawej nogi, a lekarze nie mogli znaleźć tego przyczyny. Lexi spędziła 9 miesięcy na wózku, a na jej ciele zaczęły pojawiać się trudno gojące rany, które sprawiały jej ból. Po wielu badaniach u Lexi zdiagnozowano ciężką chorobę calphylaxis, która odpowiada za występujące u niej symptomy.

Kobieta bywa przerażona tą chorobą, gdyż nigdy nie jest pewna, czy obudzi się ze snu, czy zobaczy ponownie swojego męża oraz bliskich. Mimo tych trudności uważa, że każda z blizn jest dowodem na to, że walczy o życie wbrew wszelkim przeciwnościom losu.

Zobacz również: 
Dieta bezglutenowa. Na tej diecie Agata Młynarska schudła 12 kg
"Azja Express": Kasia Gąsienica schudła 10 kg. Zdradza sposób na wymarzoną figurę!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nadwaga | otyłość | choroby
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama