Reklama

Reklama

Beata Śniechowska "Pyszne poranki"

Śniadania to bez wątpienia najważniejszy posiłek dnia. Niestety, często, w biegu zapominamy o traktowaniu tego posiłku poważnie, nie tylko przyrządzając śniadania sobie, ale i dzieciom. Nie zwracamy uwagi na różnorodność produktów, dobieranie składników, które napędzą nasz organizm na cały dzień, a nawet w wolne dni poddajemy się nudzie i bez większego wysiłku serwujemy rodzinie jajka z kanapkami.


Śniadania nie musza być nudne i powtarzalne. Śniadania muszą być dostosowane do potrzeb energetycznych każdego z nas. Warto przywiązywać im więcej uwagi, a nawet wstać chwilę wcześniej i celebrować poranek pysznym posiłkiem wraz z całą rodziną.

Z takich założeń wychodzi również Beata Śniechowska, Masterchef III edycji najbardziej znanego na świecie programu kulinarnego, ale również żona i matka, a także zabiegana business women. Swoimi sekretami na inspirujące posiłki postanowiła podzielić się z czytelnikami w najnowszej książce "Pyszne Poranki". Czasami wystarczy przecież tylko ciekawa inspiracja, by banalną kanapkę z serem i szynką przeobrazić w równie proste, ale przede wszystkim pełnowartościowe i smaczne danie. I z takich inspiracji składa się ta książka.

Reklama

Autorka podpowiada, w jaki sposób zestawić powszechnie znane produkty, żeby razem stworzyły oryginalne połączenia smakowe, jak na przykład: kanapka z limonkowym masłem z awokado, wędzonym łososiem i burakiem, farfalle z bryndzą, orzechami i jabłkiem czy pudding chia z jogurtem kokosowym, musem mango i malinami. Nie zabraknie to przepisów na śniadania dla najmłodszych, pożywne posiłki dla całej rodzinnym, ale i boksy, które możemy zabrać do pracy lub szkoły.

"Pyszne poranki" Beata Śniechowska, Wydawnictwo Burda Książki.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje