Reklama

Reklama

Doskonałość Mody 2019

Rusza dwudziesta pierwsza edycja konkursu Doskonałość Mody. Jurorzy ocenią najlepszych projektantów i najciekawsze wydarzenia oraz najoryginalniejsze kolekcje z polskich sklepów. Już od następnego wydania TS będziemy pokazywać wybrane do konkursu ubrania i dodatki. Na te, które spodobają się Państwu najbardziej, będzie można głosować, wysyłając SMS. Wyniki opublikujemy w numerze marcowym lub kwietniowym TS w 2020 roku.

Regulamin konkursu Doskonałość Mody 2019

Głosuj i wygrywaj wspaniałe nagrody!

Jury powołane przez "Twój STYL" nagrodzi najlepsze ubrania i dodatki dostępne w 2019 roku na polskim rynku. Swoją Doskonałość Mody wybiorą też nasze Czytelniczki. Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy wysłać SMS. Szczegóły znajdziesz w kolejnych numerach TS, w których będziemy prezentować nominacje. Każdy, kto przyśle nam swój typ, ma szansę wygrać jedną z nagród miesiąca.

Reklama

Zasady konkursu

Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem) określa ogólne warunki uczestnictwa w konkursie "Doskonałość Mody 2019 Twój STYL" (zwanym dalej Konkursem).

1. Konkurs organizowany jest przez Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (04-035), ul. Motorowa 1.
2. W Konkursie może wziąć udział każda firma oraz projektant, których kolekcje wiosna-lato 2019 i jesień-zima 2019/2020 sprzedawane są w Polsce.
3. Kolekcje oraz produkty nominowane do nagrody w Konkursie wybiera redakcja "Twojego STYLU".
4. Na łamach miesięcznika "Twój STYL", począwszy od numeru czerwcowego (06/2019) do numeru grudniowego (12/2019), prezentowane będą produkty z kolekcji wiosna-lato 2019 i jesień-zima 2019/2020, spośród których czytelniczki "Twojego STYLU" wybiorą produkt nagrodzony tytułem "Doskonałość Mody 2019 Czytelniczek Twojego STYLU". Zasady powyższego plebiscytu oraz lista kategorii, w której zostaną przyznane nagrody dostępne są na stronie www.regulaminy.pl oraz na stronie www.styl.pl/twoj-styl
5. Jury zastrzega sobie prawo zmiany kategorii wymienionych w regulaminie, jeśli będzie taka potrzeba, poprzez dodanie nowej/nowych kategorii lub usunięcie zbędnych.
6. Jury może podjąć decyzję o nieprzyznaniu nagrody w danej kategorii, jeżeli uzna, że żadna z prezentowanych kolekcji nie jest wystarczająco doskonała.
7. W Konkursie powołane zostaną dwa zespoły jurorskie, które będą oceniały kolekcje na podstawie nadesłanych przez firmy i projektantów materiałów prasowych: zdjęć z pokazów, zdjęć kolekcji, lookbooków.
8. W celu uzyskania dodatkowych informacji związanych z Konkursem należy kontaktować się z Katarzyna Tomaszewicz - redaktor mody miesięcznika "Twój Styl", tel. 22 51 70 969, lub za pośrednictwem adresu  e-mail: doskonalosc.mody@twojstyl.com.pl
9. Udział w Konkursie nie podlega żadnym opłatom.

Jury Konkursu Doskonałość mody 2019

- Joanna Bojańczyk - komentatorka mody

- Anna Halarewicz - rysowniczka  

- Lidia Popiel - fotografka

- Katarzyna Sokołowska - reżyser i choreograf pokazów mody

- Harel - blogerka modowa

- Joanna Nojszewska - zastępca redaktora naczelnego TS

- Katarzyna Pluta - dyrektor artystyczna TS

- Karolina Tomaszewicz - redaktor mody TS

- Maciej A. Brzozowski - dyrektor public relations Grupy Bauer

Regulamin Plebiscytu-Doskonałość Mody 2019 Czytelniczek

Twój Styl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje