Reklama

Reklama

Horoskop na 2019 rok

Co cię czeka w przyszłym roku? /123RF/PICSEL

Baran

Miłość: W końcu będziesz mieć poczucie, że twoje sprawy rozwijają się we właściwym kierunku. Przeżyjesz romantyczną przygodę i odważysz się na ryzyko, żeby spełnić swoje wielkie marzenie. Ukochana osoba otoczy cię opieką i wesprze w trudnych chwilach.

Praca: Przestaniesz martwić się o przyszłość, gdyż wreszcie nastąpi upragniona stabilizacja! Sprawy, które w poprzednich latach przyprawiały o ból głowy, będą rozwijać się pomyślnie. Wygrasz coś ważnego i będą walczyć o ciebie konkurencyjne firmy!

Pieniądze: Będziesz realizować swoje śmiałe projekty. W robieniu interesów wskazana jest ostrożność. Działając pospiesznie, skusisz się na coś, co nie da ci satysfakcjonujących dochodów. Jeśli spokojnie zaczekasz na najlepszy moment, zdobędziesz fortunę!

Reklama

Byk

Miłość: Z początku zdołasz zapanować nad namiętnościami i zaczniesz dokonywać wyborów na chłodno. Jednak w drugiej połowie roku zapomnisz o rozsądku - pójdziesz za głosem serca i znajdziesz szczęście na dłużej. Nie będziesz też narzekać na brak powodzenia.

Praca: Odkryjesz, że naprawdę jesteś kowalem własnego losu. Uwierzysz w siebie i osiągniesz imponujące wyniki. Dużo zyskasz w oczach ludzi, z którymi będziesz współpracować. Zaimponujesz skutecznością w osiąganiu rzeczy ryzykownych i niemożliwych.

Pieniądze: Będziesz mieć lekką rękę do wydawania, ale na szczęście twoje dochody będą wyższe niż wydatki. Znajdziesz nowy sposób na powiększenie oszczędności, na czym skorzystają również twoi bliscy, a nawet przyjaciele.

Bliźnięta

Miłość: Twoja cierpliwość zostanie wynagrodzona. Będziesz mieć przy sobie osobę, z którą spełnisz swoje skrywane fantazje. Zapomnisz o strachu i fałszywym wstydzie. Będziesz promienieć radością i zarażać nią każdego, kto się koło ciebie znajdzie.

Praca: Zaimponujesz fachowością i doświadczeniem, otwierając sobie drzwi do kariery! Pozyskasz sympatię wpływowej osoby - zrealizujesz się przy niej, zostawiając w tyle konkurencję. Zatriumfujesz w negocjacjach, podpisując najkorzystniejszą umowę.

Pieniądze: Powiedzie się biznes, z którym wiążesz nadzieje na zyski - powinny być one rekordowo wysokie! Rozkwitnie nowy interes - własnym staraniom zawdzięczać będziesz wzrost dochodów. Jeśli odważysz się na inwestycje, przyniosą ci duże profity.

Rak

Miłość: Spodziewać się możesz pozytywnych zmian. Wyciągniesz wnioski z przeszłości i przestaniesz popełniać bolesne błędy. Poczucie mocy i wiara w siebie popchną cię do odważnych działań, dzięki którym w twoim życiu zagości poczucie spełnienia.

Praca: Przed tobą czas zaskakujących przemian - wynikłe z nich korzyści będą służyć ci przez lata. Świetnie poradzisz sobie i na ważnym egzaminie, i w negocjacjach! Sprawy, które były przedmiotem sporu, ułożą się po twojej myśli. Wysoko awansujesz.

Pieniądze: Będziesz działać ryzykownie, jednak szczęście będzie ci sprzyjać. Na twoim koncie bankowym - poprawa! Odzyskasz dług i zaczniesz rozsądniej inwestować zaoszczędzone środki. Stać cię nawet będzie na pewien kosztowny zakup!

Lew

Miłość: W twoim życiu uczuciowym będzie wyjątkowo gorąco. Niektóre sprawy, dotąd niepewne, rozstrzygną się pomyślnie dla ciebie. Przyciągać będziesz wielbicieli, dlatego odkryjesz, że masz trudności z wyborem partnera! Na szczęście ukochany zrobi to za Ciebie...

Praca: Dokonasz czegoś, w co nawet tobie trudno będzie uwierzyć. Ale czy dobrze wykorzystasz swój sukces? Niestety, możesz roztrwonić go równie łatwo. Usamodzielnisz się zawodowo, a firma, którą założysz, okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Pieniądze: Nowe źródło przyniesie pokaźne dochody. Przed Tobą sytuacje wymagające prowadzenia twardych negocjacji. Jeśli pokonasz własne lęki, w nowym roku wejdziesz w posiadanie majątku, który okaże się spełnieniem Twych najśmielszych marzeń.

Panna

Miłość: Otworzą się przed tobą możliwości, o których wcześniej można było tylko pomarzyć. Poznasz kogoś, kto będzie cię rozpieszczać i zadba o ciebie, jak nikt przedtem. Zapomnisz o kompleksach. Wszystko, co rozpoczniesz, rozkwitnie i przetrwa każdą próbę.

Praca: Nastąpi przyspieszenie, którego trochę się wystraszysz, jednak nie zrobisz nic głupiego. Ujawnisz zaskakujące zdolności: pokażesz, że stać cię na wiele. Twój głos rozstrzygać będzie o ważnych sprawach, nie warto więc zmarnować go na rzeczy nieistotne.

Pieniądze: Ujawnisz talent, który pozwoli ci poprawić swoją sytuację finansową. Uda się biznes, z którym związane są rekordowe sumy. Nie wszystko dostaniesz od razu, ale cierpliwość będzie twoim najlepszym doradcą. Rozwiążesz nie tylko swój problem.

Waga

Miłość: Uporządkujesz sprawy, które wcześniej pogrążone były w chaosie. Twoje wybory uczuciowe okażą się znacznie trafniejsze niż w poprzednich latach. Odnajdziesz się w stałym związku i rozrysujesz plan, który sukcesywnie wprowadzisz w życie. A pomoże ci w tym ukochany!

Praca: Twoja cierpliwość zostanie sowicie wynagrodzona. Staniesz na czele przedsięwzięcia, które powiedzie się tylko dzięki tobie. Cieszyć się będziesz zaufaniem i podziwem. Powierzane ci będą ważne i ekscytujące zadania, z których wynikną duże korzyści.

Pieniądze: Pokonasz ograniczenia, które hamowały wzrost twoich dochodów. Informacja uzyskana od wpływowej osoby wskaże ci drogę do wyjątkowych zysków. Rozpoczniesz własny, dochodowy interes. Inwestycja z przeszłości zacznie procentować!

Skorpion

Miłość: W twoim życiu zrobi się romantyczniej. Relacje z ukochaną osobą osiągną wyższy poziom i niewykluczone, że sfinalizują się na ślubnym kobiercu. W ważnych momentach możesz zwątpić, ale będzie przy tobie ktoś, kto da ci siłę i poprowadzi do szczęścia!

Praca: Znajdziesz nowe zajęcie, dzięki któremu ujawnisz talent, by zacząć lepiej spełniać się zawodowo. Nie będziesz narzekać na brak zajęć, choć z braku zdecydowania trudno będzie ci wybrać to, co ważne. Ktoś wpływowy doceni cię i dobrze wynagrodzi.

Pieniądze: Znajdziesz wspólników, z którymi rozkręcisz dochodowy interes. Kurczowe trzymanie się planu osłabi cię, ale skusisz się na zmiany, dzięki którym dogonisz szczęście zapisane w gwiazdach. Wzmocnisz zagrożoną inwestycję i zbierzesz większe zyski!

Strzelec

Miłość: Otrzymasz więcej, niż oczekujesz. Twoje serce wypełnią kojący spokój i poczucie harmonii, będziesz mieć mnóstwo energii. U twego boku pojawi się ktoś wyjątkowo atrakcyjny. Tylko od twojego zaangażowania zależy, czy ten ktoś zagrzeje miejsce na dłużej.

Praca: Znakomicie będziesz planować i równie dobrze radzić sobie z realizacją wyznaczonych celów. Przed tobą próba, którą pokonasz śpiewająco i która przyniesie cię zwycięstwo nad konkurencją. Zdobyta przewaga utrzyma się do końca roku!

Pieniądze: Nowe znajomości zapewnią pomyślność w interesach. Będziesz pośredniczyć w transakcjach, które przyniosą Ci zaskakujące korzyści. Jeśli nie porzucisz wcześniejszych planów, doprowadzisz do finału coś, co wydawało się nierealne.

Koziorożec

Miłość: Ten rok przyniesie mnóstwo wyjątkowo romantycznych przeżyć. Zapłonie w tobie dzika namiętność, obudzą się uśpione pragnienia. Możesz odczuwać niepokój, jednak ekscytacja weźmie górę. To nie będzie rok szukania partnera na całe życie - raczej wielu na krótko...

Praca: Będziesz blisko ważnych spraw, sprytnie i skutecznie rozwiązując najbardziej skomplikowane problemy. Wszystko, co cię obciążało i osłabiało rozwój twojej kariery, zostanie daleko za tobą. Pomocną dłoń wyciągnie do ciebie ktoś, na kogo bardzo liczysz.

Pieniądze: Znajdziesz ofertę, dzięki której pomnożysz oszczędności! Osiągając w tym roku stabilizację finansową, uspokoisz się i zaczniesz skuteczniej inwestować. Spełni się marzenie związane z wakacjami, spadkiem lub nieruchomością.

Wodnik

Miłość: Na wymarzony spokój musisz poczekać, tempo namiętnych przygód będzie cię oszałamiać. Na szczęście przeważać będą doznania pozytywne, których wagę i znaczenie nie od razu odkryjesz. Końcówka roku przyniesie pełną świadomość zmian i silny związek!

Praca: Drogi kręte się wyprostują. Skupisz się na działalności, która przyniesie wyczekiwaną satysfakcję. Wzrośnie twój autorytet w firmie, zaczną liczyć się z tobą osoby, od których opinii zależeć będzie najwięcej. Dokonasz wyboru najkorzystniejszego dla kariery.

Pieniądze: Z twoich pomysłów wynikną same plusy. Szczęście będzie ci dopisywać tam, gdzie inni poniosą spore straty. Nie przestraszysz się niczego. Polegając na własnej intuicji, osiągniesz zyski, jakich nikt z rodziny się po tobie nie spodziewał.

Ryby

Miłość: Nastąpią zmiany, które mile cię zaskoczą. Wejdziesz na nowe tory i poczujesz radość, której pragniesz od dawna. Silne doznania uczuciowe sprawią, że zaczniesz podchodzić do życia na luzie. To, co wcześniej wydawało się mało znaczące, okaże się drogocenne.

Praca: Coś, nad czym długo pracujesz, nareszcie doprowadzi cię do sukcesu. Otworzą się przed tobą nowe, obiecujące możliwości, a ty poradzisz sobie z każdym zadaniem, z jakim przyjdzie ci się zmierzyć. Staniesz się liderem swojej branży!

Pieniądze: Słuchając uważnie ludzi, pomnożysz oszczędności, a ktoś znajomy pomoże ci zdobyć jeszcze więcej. Twój trzeźwy umysł i chłodne kalkulacje zaskoczą każdego, kto będzie próbować pokrzyżować ci szyki. Pieniądze będą do ciebie lgnąć!

Zobacz także:

Twoje Imperium

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje