Reklama

Reklama

Instytut Stylu

Konkurs już się zakończył.

Zwycięzcy: arvore, korali, paollaa23. Gratulujemy!

Podczas spotkania uczestniczki dowiedzą się jak przygotować się na miłość, która gdy zapuka do ich serc okaże się dokładnie taką jakiej oczekiwały. Miłość, która przyniesie radość, spokój i spełnienie. Popatrzą w nowy sposób na siebie, przyjrzą się swoim dotychczasowym związkom, spojrzą oczami serca na swoje przyszłe związki, nauczą się wyrażać swoje uczucia, by ostatecznie wypuścić do świata energię przyciągającą upragnioną miłość.

Jak zdobyć zaproszenie?

Reklama

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie: "Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach Instytutu Przemiany poświęconych budowaniu własnej gotowości na miłość?”

Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami na warsztaty w Warszawie. Odpowiedzi należy przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy. Dodatkowo należy podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, adres zamieszkania i telefon.

Konkurs trwa od 6 marca do 14 marca 2013 roku.


Instytut Przemiany

Uczymy jak budować i wzmacniać prawdziwą wewnętrzną pewność siebie opartą na 8 filarach: samoświadomości, akceptacji siebie, poczucia własnej wartości, zadowolenia z siebie, zaufania do siebie, pozytywnego nastawienia, wiary w siebie oraz  odpowiedzialności za własne życie. Pokazujemy jak naturalnie emanować nią na zewnątrz. Jeśli chciałabyś nauczyć się bardziej akceptować siebie i mocniej uwierzyć w swoje możliwości. Być bardziej pozytywnie nastawiona do codziennych wyzwań. Odnaleźć odwagę i moc do realizacji swoich marzeń – weź udział w najbliższych warsztatach:

- Cykliczny warsztat Codziennie Pewna Siebie dzięki któremu zbudujesz prawdziwą wewnętrzną pewność siebie, abyś mogła doświadczyć spełnienia w każdej dziedzinie życia. Z tego przełomowego programu skorzystało już ponad 500 kobiet!
- 9 marca 2013 w Warszawie, Trening głębokiej asertywności dzięki któremu nauczysz się odważniej sięgać po to, czego pragniesz.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.instytutprzemiany.pl

Inspiration Space

Inspiration Space to idealne miejsce do pracy dla wszystkich, którym na sercu leży szeroko pojęty rozwój – przywództwa, emocjonalny, społeczny i duchowy. W naszej inspirującej przestrzeni wierzymy, że wszystko jest możliwe oraz że każdy może o wiele więcej niż mu się wydaje. Uważamy również że w życiu ważna jest interdyscyplinarność i czerpanie z różnych obszarów, dlatego w naszej działalności integrujemy również sztukę, literaturę, przedsiębiorczość, odpowiedzialność społeczną i ekologię. Stąd nasza przestrzeń jest również galerią sztuki, robiąc zakupy i szukając konkretnych usług korzystamy w miarę możliwości z najbliżej położonych firm, integrujemy przedsiębiorców, realizujemy projekty pro bono, segregujemy śmieci, oszczędzamy wodę i energię, a napoje i przekąski dobieramy mając na uwadze zdrowie nasze i naszych klientów.

Regulamin konkursu

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama