Reklama

Reklama

Intimissimi przetwarza staniki!

Intimissimi zdecydowało, że może przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska, stając się pierwszą bieliźniarską firmą, która poprzez recycling pomaga oszczędzać energię.

I ty możesz pomóc w akcji, przyczyniając się do produkcji izolujących ciepło i pochłaniających hałasy paneli, które wykorzystuje się w budownictwie.

Przyjdź do dowolnego salonu Intimissimi między 12 marca a 30 czerwca, będą tam stały specjalne kontenery, do których każda klientka będzie mogła wrzucić swój stary stanik każdej marki. Za każdy przyniesiony stanik dostaniesz rabat na zakup nowego, wybranego przez ciebie modelu z kolekcji Intimissimi, a niepotrzebna bielizna posłuży do produkcji nowatorskich materiałów budowlanych.

Reklama

Firma, która razem z Intimissimi organizuje tą akcję jest Ovat Campagnari S.R.L., gigant w odzyskiwaniu materiałów przy nowatorskich projektach budowlanych.

"Nasze garderoby pełne są staników, których już nie nosimy. Przynieśmy je do salonów Intimissimi i wspomóżmy ochronę naszej planety. Dbanie o środowisko jest również kwestią stylu" - podsumowuje Irina Shayk, ambasadorka marki.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje