Reklama

Reklama

Klinika Stanika w Koninie

Konkurs już się zakończył.Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie: Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach brafittingowych? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy zaproszeniami na warsztaty w Koninie.

Odpowiedzi należy przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy. Dodatkowo należy podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, adres zamieszkania i telefon.

Reklama

Konkurs trwa od 24 lutego do 11 marca 2012 roku.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są zaproszenia na warsztaty brafittingowe, które odbędą się 17 marca o godz. 15.00 w sklepie Doktor Stanik przy ul. Chopina 21/H w Koninie.

Salon DOKTOR STANIK przy ul. ul. Chopina 21/H w Koninie to miejsce, gdzie kobiety mogą poczuć się wyjątkowe. W miłej atmosferze, przy kawie, obsługa sklepu zadba o zdrowie i wygląd klientek, które wyjdą odmienione, w pięknym i dobrze dobranym biustonoszu.

O Klinice Stanika

Klinika Stanika, to ogólnopolska akcja będąca kontynuacją polityki brafittingowej firmy So Chic, dystrybutora brytyjskich marek Panache na polskim rynku oferującego biustonosze od miseczki D do KK już od 60cm pod biustem.

Klinika Stanika, to zespoły profesjonalnych brafitterek, zwanych w projekcie Stanikowe Panie Doktor. Głównym celem akcji jest wyleczenie jak największej ilości Polek z symptomów źle dobranego rozmiaru biustonosza poprzez stanikową diagnozę oraz wypisanie recepty brafittingowej. Klinika Stanika pełni dyżur w różnych miastach Polski, by edukować Polki i wyleczyć je ze stanikowych bolączek i dolegliwości. Przyjdź na bezpłatną "operację brafittingową" i zdiagnozuj prawidłowy rozmiar swojego biustu!

Podczas każdej akcji do wygrania ekskluzywny biustonosz z marek Panache. Przy każdym zakupie 10% zniżki na produkty marek Panache.

Kolejne spotkanie Klinki Stanika odbędzie się w Krakowie 14 kwietnia 2012 roku.

Więcej informacji oraz dokładny harmonogram akcji na www.klinikastanika.pl

Przeczytaj regulamin konkursu

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy