Reklama

Reklama

Poznaj polską sztukę fryzjerską

Na rynku ukazał się album "Polish Hair Design", zawierający wyjątkowe kreacje i stylizacje fryzur. To efekt współpracy wydawnictwa Yo Media Consulting i mistrza fryzjerskiego Doroty Rasek.

"Polish Hair Design" został stworzony z myślą o osobach zafascynowanych fryzjerstwem na najwyższym poziomie. Jest pierwszą w Polsce prestiżową publikacją tego typu. To wyraz przekonania, że uczesanie stanowi element osobowości i stylu współczesnej kobiety, podkreśla jej wyjątkowość i indywidualizm.

Naczelną myślą twórców było umożliwienie profesjonalistom pracy nad nowoczesnymi fryzurami autorstwa Doroty Rasek - możliwej dzięki szczegółowym opisom strzyżenia i sposobów koloryzacji - a także inspiracja do tworzenia własnych stylizacji. Album zawiera wskazówki techniczne, zdjęcia oraz schematy, a mimo to nie ma charakteru podręcznika. Stanowi raczej natchnienie, otwiera pole do twórczego działania, a jednocześnie jest dowodem na wyjątkowość każdego uczesania.

Reklama

Dużą zaletą książki jest elegancja, wyjątkowe wzornictwo i nowoczesna oprawa graficzna. Wzrok przyciągają artystyczne zdjęcia - efekt współpracy stylistów Hani Podrazy i Dawida Hady, makijażystek Ani Rumińskiej i Kai Krosnowskiej oraz fotograf Agnieszki Murak. Całość została podzielona na działy: Stylizacja, Koloryzacja, Dekady oraz Strzyżenie, na końcu znajduje się Słowniczek oraz schematy, które w przejrzysty sposób wyjaśniają znaczenie używanych w publikacji pojęć.

Niewielki nakład albumu oraz wyselekcjonowana dystrybucja gwarantują jego wyjątkowy charakter. Książkę można znaleźć w wybranych zakładach fryzjerskich oraz zamówić telefonicznie bądź drogą mailową w wydawnictwie Yo Media Consulting.

W roku 2012 planowane jest wydanie kolejnej edycji Albumu do współtworzenia którego twórcy zapraszają wszystkich utalentowanych pasjonatów fryzjerstwa. Chętni fryzjerzy i styliści mogą do 31 grudnia 2011 roku nadsyłać zdjęcia swoich autorskich stylizacji do redakcji Yo Media. Najlepsze fryzury mają szansę pojawić się na łamach drugiej edycji Albumu.

Autorzy:

Dorota Rasek - mistrz fryzjerski, były instruktor marki Wella. Pasjonuje się koloryzacją, jej misją jest podkreślanie piękna i osobowości kobiet dzięki odpowiednio dobranej fryzurze. Właścicielka Pracowni Farbiarnia na warszawskim Powiślu.

Joanna Wysocka - wydawca, zafascynowana swoją pracą, sztuką, designem. Szczególną wagę przywiązuje do wyjątkowego projektu graficznego publikacji. Właścicielka wydawnictwa Yo Media Consulting specjalizującego się w prasie custom publishing dla prestiżowych polskich i międzynarodowych marek.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: fryzury | polscy fryzjerzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy