Reklama

Reklama

Swayze waży niemal 8 kilo!

Abbe Nelson z Północnej Georgii w USA pięć lat temu adoptowała kota. Zwykła, krótkowłosa piękność ma na imię Swayze i… nie przestaje rosnąć. Wszerz.

Dodać trzeba, że nikt nie wie, dlaczego tak się dzieje. Abby jest odpowiedzialną właścicielką, więc zdaje sobie sprawę, że zwierzę nie powinno mieć dodatkowych kilogramów, które są niebezpieczne zarówno dla jego zdrowia, jak i życia.

Swayze regularnie odwiedza weterynarza. Na szczęście badania pokazują, że kot jest zdrowy. Abbe stosowała różnego rodzaju diety, które jednak okazywały się być bezskuteczne. Waga, jak zaczarowana, pokazuje wynik 7.62 i nie chce ani drgnąć.

Pupil dostaje po pół puszki mokrej karmy dwa razy dziennie, niekiedy 1/8 szklanki suchej karmy (rzadko jednak, gdyż sucha karma jest o wiele bardziej kaloryczna). Jedzenie nie stoi w misce przez cały dzień, tylko jest podawane o regularnych porach.

Reklama

Właścicielka wciąż nie może znaleźć odpowiedzi na pytanie, dlaczego Swayze jest duża. Na Instagramie tłumaczy, że inne jej koty są chude, nawet chociaż jeden zjada dwa razy więcej niż Swayze.

Drapieżnik nie dostaje kocich smakołyków ani przekąsek, które futrzaki uwielbiają. Ma słabość do sera, Abby jednak tylko czasami zmięknie serce i ulegnie pupilowi, podając troszczę przysmaku. Swayze ma na Instagramie rzeszę swoich fanów, którzy przekonują, że jest ideałem. Proszą, żeby kociak nie chudł. Póki co, ich życzenia zostają wysłuchane.

Kot europejski, a takim jest Swayze, powinien ważyć od 2 do 5 kg. Jeżeli, patrząc na niego z góry, sylwetka przybiera kształt owalu, powiększony brzuch obwisa, a tkanka tłuszczowa widoczna jest wokół szyi, tułowia i nasady ogona, możemy mówić o znacznej otyłości zwierzęcia.

Najważniejsze, że Swayze cieszy się dobrym zdrowiem i oby tak było jak najdłużej.

Zobacz również:

Małgorzata Socha w piekielnie seksownym wydaniu

Tak wygląda ciało Anny Lewandowskiej

Nie żyje aktor, Ferdynand Matysik

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: otyły kot | kot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje