Reklama

Reklama

Top Model 4! Tym razem z mężczyznami!

Już dziś w TVN o 21.30 pierwszy odcinek "Top model". To pierwsza taka edycja w Polsce i druga na świecie, w której o 100 tys. wygranej i kontrakt z nowojorską agencją będą walczyć nie tylko modelki, lecz również modele. Ale to nie jedyne nowości, jakie czekają na nas w najbliższej edycji.

Czwarta edycja "Top Model" może okazać się najciekawszą do tej pory. A to za sprawą udziału mężczyzn w rywalizacji.

- Teraz, ze względu na to, że są panowie w tej edycji, może będzie większe zainteresowanie dziewczyn. Bo trochę tak było: panowie sobie oglądali, żeby popatrzyć na fajne modelki. Albo oglądali ci, którzy lubią popatrzeć, jak im coś nie wychodzi. Ale teraz jest jeszcze szansa, że będą program oglądali faceci, którzy lubią popatrzeć na facetów (śmiech) - mówił Michał Piróg, jeden z prowadzących program. Więcej pikantnych szczegółów na temat najnowszej edycji programu przeczytasz w wywiadzie.

Reklama

Ale zacięta rywalizacja pomiędzy modelkami i modelami to nie wszystko.

Sprawdź również: topmodel.interia.pl

Na uczestników wyjątkowej edycji czekają m.in.: sesje zdjęciowe w ekstremalnych warunkach, z trudnymi rekwizytami, pokazy mody w dziwnych kostiumach.

O tym czego możemy się jeszcze spodziewać podczas zaskakującej edycji opowiedziała jedna z jurorek programu Katarzyna Sokołowska oraz współprowadzący Michał Piróg.

W programie pojawią się również wyjątkowi goście. Wśród nich m.in. Kinga Rusin, którą zobaczymy w show w roli nauczyciela oraz światowej sławy izraelska modelka, Bar Refaeli, która pojawi się w jednym z odcinków programu, gdzie wraz z uczestnikami będzie pracowała nad sesją zdjęciową.

Największą niespodzianką okażą się jak zawsze sami kandydaci. W programie poznamy m.in. uczestnika, który chce zostać modelem, ponieważ taki zawód wykonywał jego dziadek.

Nie zabraknie również zaskakujących momentów, które wprowadzą w osłupienie całe jury oraz historii rodem z telenoweli, gdy na scenie pojawia się brzydkie kaczątko, które dostaje drugą szansę...

Czwartą edycję programu "Top Model" możecie oglądać w każdy poniedziałek od 1 września o godz. 21.30. 


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy