Reklama

Reklama

Wszystkie dzieciaki są CAPITALNE!

W dniach 29 maja-2 czerwca Teatr Capitol w Warszawie świętować będzie Dzień Dziecka spektaklami "Piękna i Bestia" (nowy tytuł w repertuarze!) oraz "Piotruś Pan".

Będzie muzycznie, kolorowo, a na scenie pojawi się wiele tajemniczych postaci. Na małych gości czekają konkursy, nagrody i słodkie upominki. Nie zapominajmy o całej masie teatralnych wrażeń!  

Piękna i Bestia

Kto jeszcze nie zna tej bajki o pięknej i dobrej córce, która poszła do pałacu Bestii, aby w ten sposób ratować życie Ojca? - koniecznie musi nadrobić zaległości. "Piękna i Bestia" to przedstawienie wyjątkowe, zarówno dla dzieci jak i ich rodziców - piękne, kolorowe,  pełne tajemniczych postaci oraz miłości. W spektaklu tym muzyka i piosenki stanowią mistrzowskie dopełnienie bajecznej historii. Każdy, chociaż raz powinien obejrzeć "Piękną i Bestię" w reżyserii Andrzeja Rozhina.  

Reklama

Piotruś Pan

Dorośli mogą przez chwilę powrócić pamięcią do czasu dzieciństwa, stając się dziećmi, a najmłodsi widzowie mają okazję zamienić się w dorosłych -  to wszystko za sprawą przedstawienia "Piotruś Pan w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego, który opisuje spektakl słowami: "Tylko u nas! Nibylandia jest stanem radości, latanie - stanem ducha, a Piotruś Pan - każdym z nas!" "Piotruś Pan" to niezapomniana przygoda dla dzieci i dorosłych.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy