Reklama

Reklama

Alicja Szemplińska pozuje w bieliźnie

Kariera młodej artystki nabiera tempa. Konta w mediach społecznościowych są bacznie obserwowane przez fanów artystki, która coraz chętnie umieszcza odważne kadry. Czy tym razem przesadziła?

Nie ma wątpliwości, że Alicja Szemplińska jest fotogeniczną osobą. Pozowanie nie sprawia jej problemów. Widać, że aparat ją kocha. Nawet kiedy zdjęcia są wykonywane w domowym zaciszu, wygląda na nich zjawiskowo. Jednak ostatnie ujęcia, które znalazły się na Instagramie wokalistki, budzą mieszane uczucia. 

Czerwone światło nadaje ton fotografii. Artystka w bieliźnie pozuje z rozpuszczonymi włosami. Czy to nie jest zbyt odważna sesja? Szemplińska pozowała już na ściance w marynarce bez stanika. Teraz zabiera fanów wręcz w sensualna podróż, a przecież osiemnastolatka dopiero raczkuje na muzycznej scenie. Czy to jest jej pomysł na kreowanie wizerunku w mediach społecznościowych?

Co na to fani? Choć nie brakuje pochwał, pojawiają się i takie komentarze: "Ala kiedy następna piosenka? Nie możemy się doczekać!". My również!

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje