Reklama

Reklama

Ania Wendzikowska o samotności w podróży

Jak wiele polskich gwiazd Anna Wendzikowska, mimo pandemii, wybrała się na egzotyczne wakacje. Odpoczywa, ale nie od mediów społecznościowych, i swój wyjazd relacjonuje na Instagramie.

Anna Wendzikowska wybrała się na Kostarykę. Regularnie zamieszcza zdjęcia z pobytu w mediach społecznościowych. Fani podziwiają zarówno piękne otoczenie, w jakim przebywa, jak i jej wspaniałe stylizacje. Również te w kostiumach kąpielowych, które pozwalają wyeksponować doskonałą figurę gwiazdy.

Nie zabrakło jednak komentarzy od zatroskanych osób, które martwią się tym, że Anna Wendzikowska wybrała się na wakacje bez dzieci. Gwazda wybrała na miejsce pobytu luksusowy hotel tylko dla dorosłych. Takie miejsca budzą wiele kontrowersji. Niektórzy uważają, że ograniczanie dostępu ze względu na wiek jest niesprawiedliwe a wręcz dyskryminujące, inni że to doskonała idea, pozwalająca wypocząć z dala od zgiełku, jaki zazwyczaj robią maluchy.

Reklama

Taki wypoczynek ma jednak swoją cenę. Hotele dla dorosłych są zazwyczaj droższe. Ten, w którym wypoczywa Anna Wendzikowska, należy do luksusowych obiektów. Cena za noc to ok. 2,5 tys. złotych. Czy jednak ceną nie jest również samotność z dala od rodziny?

Anna Wendzikowska uspokaja internautów: "kochani, dziękuję, nie trzeba. To jest najwspanialsze uczucie na świecie, kiedy ma się przyjemność z przebywania w swoim towarzystwie. Pamiętajcie, że relacja ze sobą to najdłuższa i najtrwalszym relacja, w jakiej każdy z nas jest na przestrzeni życia, warto o nią zadbać".

Jak widać decyzja o samotnym wyjeździe była w pełni przemyślana, a aktorka i prezenterka czuje się świetnie i dobrze wie, jak wykorzystać ten czas.

A co Wy myślicie o samotnych wyjazdach bez towarzystwa rodziny?

Czytaj też:

Gwiazda opublikowała zdjęcia z porodu! Przesadziła?

Jakie są Polki w łóżku? Tego się nie spodziewacie!

Księżna Kate dała Meghan sekretny znak? Komentarze nie milkną!

Haftowała suknie ślubne Meghan i Kate. Jest na progu bezdomności

Meghan włożyła drogą sukienkę na wywiad z Oprah Winfrey?

Jeszcze więcej gorących plotek:

Lottie Moss. Mogła przebić siostrę, głupio zaprzepaściła karierę

Paloma Elsseser. Rewolucja w modelingu

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama