Reklama

Reklama

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała odmieniony pokój syna

Anita Szydłowska i Adriana Szymaniak byli uczestnikami programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Postanowili zaufać ekspertom i wziąć ślub. Szybko znaleźli wspólny język i okazało się, że są dla siebie stworzeni. Nie tylko pozostali małżeństwem po zakończeniu "eksperymentu", ale doczekali się również narodzin dziecka. Mają wielu fanów, z którymi regularnie dzielą się tym, co u nich słychać. Niedawno zdecydowali się na mały remont. Jak urządzili pokój syna?

Anita Szydłowska oraz Adrian Szymaniak bez wątpienia są najbardziej popularną parą trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W ich przypadku eksperci się nie pomylili, bo nie tylko pozostali razem po programie, ale też wkrótce po zakończeniu show, zostali rodzicami maleńkiego Jerzego Andrzeja. 

Młode małżeństwo jest bardzo aktywne w mediach społecznościowych, gdzie często publikują swoje nowe zdjęcia. Nic dziwnego, w końcu mają wielu fanów, którzy im kibicują i regularnie śledzą to, co dzieje się w ich życiu. 

Niedawno Anita i Adrian postanowili podzielić się ze swoimi instagramowymi followersami efektami metamorfozy pokoju ich synka. 

Trzeba przyznać, że wnętrze robi wrażenie. Niewiarygodne, że to tylko osiem metrów kwadratowych! 

Reklama

Nam efekt końcowy bardzo się podoba. A wy w jakim stylu urządziłyście pokoik dla swojego dziecka?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy