Reklama

Reklama

Anna i Robert Lewandowscy na randce

Jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Znaleźli jednak chwilę tylko dla siebie, czym podzielili się ze swoimi obserwatorami.

Najpopularniejsza polska trenerka ma grafik wypełniony po brzegi. Poza prowadzeniem Instagrama i nagrywaniem treningów prowadzi także firmę cateringową i markę kosmetyczną Phlov. Robert Lewandowski również nie może narzekać na brak zajęć. Jest jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy na świecie, aktualnie jest też po lupą wielu klubów piłkarskich. Wiadomo też, że niebawem otworzy własną restaurację.

Lubiana przez Polaków para w natłoku zajęć znalazła jednak chwilę tylko dla siebie. Anna Lewandowska na swoim Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem z randki z mężem. Wyjawiła, że dwa dni mogli poświęcić tylko sobie nawzajem. 

Reklama

"Dawno nie mieliśmy tyle czasu tylko dla siebie. Praca, obowiązki, dwójka małych dzieci, pandemia... Po tych dwóch dniach doszliśmy do wniosku, że czas płynie jakby wolniej"- napisała gwiazda. Dodała też, że bardzo szybko zaczęli tęsknić za córeczkami i wspólnie oglądali ich zdjęcia.

"Z jednej strony człowiek marzy by odpocząć bez dzieci a jak już jest bez nich to tęsknota się załącza level hard"- komentowali obserwatorzy.

***
Rozlicz PIT online już teraz lub pobierz darmowy program

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy