Reklama

Reklama

Anna Lewandowska o zmianach w życiu. Co napisała?

Anna Lewandowska słynie z tego, że często dzieli się swoimi przemyśleniami z fanami w mediach społecznościowych. Tym razem wypowiedziała się na temat zmian w życiu. Napisała, że rok 2020 jest właśnie takim czasem, kiedy musimy próbować zaadaptować się do życia w nowej rzeczywistości. Co dokładnie napisała popularna trenerka?

Anna i Robert Lewandowscy są zgodnym i szczęśliwym małżeństwem. Udało im się osiągnąć sukces i pozostać sobą. Chociaż na brak popularności nie mogą narzekać, oboje ciężko pracują, nie osiadając na laurach. Zarówno sportowiec, jak i jego żona, są pochłonięci pracą, ale zawsze znajdują czas dla swojej rodziny. 

Wiedzą, że odpoczynek też jest ważny. Nie afiszują się ze swoim życiem prywatnym, ale są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, gdzie często dzielą się z fanami swoimi przemyśleniami. 

Popularna trenerka lubi wspierać w ten sposób swoich followersów, których motywuje do tego, aby wzajemnie się wspierali, nie poddawali i dążyli do wymarzonej sylwetki. Często dodaje zdjęcia, w opisie pod którymi pisze, co myśli na dany temat. 

Niedawno dodała nową fotkę, do której zapozowała na łonie natury i wyznała, co sądzi na temat zmian w życiu, odnosząc się do obecnego roku, który stale nas zaskakuje. 

Co takiego napisała? 

Reklama

"Pisałam Wam ostatnio, że duże zmiany to suma wielu niewielkich decyzji i postanowień. Wszyscy dobrze wiemy jednak jak trudno zdobyć się na odwagę i opuścić swoją bezpieczną strefę, spróbować coś zmienić. Rok 2020 jest bez wątpienia czasem wielkich zmian i każdego dnia sprawdza czy jesteśmy w stanie zaadaptować się w innej niż dotychczas rzeczywistości, dlatego pamiętajcie: Zmiany to jedyne, co jest pewne i stałe w dzisiejszym świecie. Nie warto czekać na to, co przyniesie los. Bierzmy sprawy w swoje ręce! Odważne podejmowanie decyzji wzmacnia poczucie własnej wartości i poczucia kontroli nad własnym życiem. Podejmowanie decyzji i inicjowanie zmian niesie za sobą ryzyko porażki. Porażek nie ponosi tylko ten, kto nic nie robi. Porażki i błędy to nie koniec świata!" - napisała pod opublikowanym przez siebie zdjęciem Anna Lewandowska, która stara się codziennie motywować swoje fanki do tego, aby były wytrwałe w dążeniu do zgrabnej sylwetki i nie tylko. 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo pozytywnych reakcji na to, co napisała trenerka. Fanki Anny Lewandowskiej są jej wdzięczne za to, że stara się ona wspierać je na drodze do bycia najlepszymi wersjami samych siebie. Zachwyciły je również zdjęcia żony Roberta Lewandowskiego w jesiennej stylizacji. 

Jak widać, Anna Lewandowska lubi ubierać się wygodnie, ale trzeba przyznać, że jej outfit wygląda rewelacyjnie! 

Zobacz także:. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy