Reklama

Reklama

Anna Lewandowska pozuje w koszuli

Nocą organizm regeneruje swoje siły, mózg porządkuje informacje, cera nabiera blasku… Mimo że lista zalet wynikających ze zdrowego snu jest długa, wielu z nas ciągle zaniedbuje ten proces. Przemyśleniami w tej sprawie niedawno podzieliła się Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska to jedna z najbardziej lubianych polskich sław. Serce fanek podbiła nie tylko naturalnością i dziewczęcą urodą, ale przede wszystkim ideami, które promuje. Lewandowska od lat stara się bowiem edukować w zakresie dbania o siebie i wprowadzania do codziennego życia nawyków, służących zdrowiu i urodzie.

W swoich przekazach Lewandowska skupia się nie tylko na diecie i ćwiczeniach, ale również na innych, czasem nieco zaniedbywanych elementach codziennej rutyny. W swoim ostatnim poście zwróciła uwagę na sen.

Reklama

"Sen to najprostsza i najskuteczniejsza metoda na polepszenie naszego zdrowia, zwiększenie wytrzymałości i siły psychicznej, usprawnienie myślenia i wzmocnienie ciała" - napisała. Gwiazda zwróciła też uwagę, że wiele osób obecnie boryka się z zaburzeniami snu lub świadomie lekceważy swoje potrzeby. "Kobiety często zrzucają własne, podstawowe potrzeby na dalszy plan... Nie zdajemy sobie sprawy, że takie ignorowanie własnych potrzeb negatywnie odbije się na naszym życiu prywatnym i zawodowym. (...). Przeorganizujmy naszą codzienność, stawiając siebie na pierwszym miejscu. Tylko odpowiednio wypoczęte jesteśmy w stanie sprostać wszystkim obowiązkom i zadbać o naszych najbliższych" - apelowała.

Pod wpisem Lewandowskiej jak zwykle pojawiła się lawina komentarzy. Część fanek i fanów dzieliła się opowieściami o swoich nawykach, związanych ze snem, wielu jednak zwróciło uwagę na zdjęcie, które towarzyszyło wpisowi. Lewandowska pozuje na nim ubrana w białą, koszulową bluzkę, która odsłania jej zgrane nogi. Gwieździe towarzyszy uroczy piesek, który błyskawicznie podbił serca internautów. "Omg jaki piesio!", "Cudny piesek!", "Czy to wasz pies" - czytamy w komentarzach. 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje