Reklama

Anna Lewandowska zabrała Klarę do fryzjera. Ale metamorfoza!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wraz z córkami od pewnego czasu mieszkają w Hiszpanii. Teraz Anna Lewandowska ma jeszcze więcej obowiązków na głowie, jednak znajduje czas na to, aby dzielić się z fanami kulisami z życia prywatnego. Ostatnio pochwaliła się nową fryzurą swojej córeczki Klary. Internauci dostrzegają podobieństwo.

 Lewandowscy cieszą się niesłabnącą popularnością, a grono ich fanów stale się powiększa. W mediach społecznościowych obserwują ich miliony osób i to właśnie za pomocą instagramowych profili dzielą się tym, co u nich słychać. Ostatnio żona naszego najsłynniejszego piłkarza podzieliła się scenami z czasu, który spędza wraz z córkami. 

Zobacz również: Anna Lewandowska pokazała rodzinne zdjęcia. Kadry z Barcelony zachwyciły internautów

Reklama

Anna Lewandowska zabrała Klarę do fryzjera

Anna Lewandowska nie ukrywa, że od przeprowadzki do Hiszpanii nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu.  Choć ma cały czas napięty po brzegi grafik, to przyleciała ze starszą córeczką do Polski, gdzie organizuje trening z użytkowniczkami swojej aplikacji.

Gwiazda postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat łączenia życia zawodowego z macierzyństwem.

Przed treningami trenerka postanowiła odwiedzić fryzjera, aby odświeżyć swój wygląd. W wizycie towarzyszyła jej 5-letnia Klara, która również doczekała się fryzjerskiej metamorfozy. Okazuje się, że dziewczynka ma dokładnie tę samą fryzurę, którą jej mama uwielbia nosić, gdy prowadzi treningi. Mowa oczywiście o słynnych warkoczykach.

Co sądzicie o tej metamorfozie?

***

Zobacz również: 

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się. Wydali wspólne oświadczenie

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała nagranie z mężem. "Miłość jak u nastolatków"

Kourtney Kardashian znów zachwyca. Co za stylizacja!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy