Reklama

Reklama

Anna Popek pokazała więcej niż zwykle. Takiej kreacji nikt się nie spodziewał

Anna Popek była jedną z gwiazd, które pojawiły się na premierze filmu ”Brigitte Bardot cudowna”. Prezenterka postawiła tego dnia na prześwitującą kreację, chwaląc się jednocześnie zgrabną figurą. 54-latka zachwyca formą!

Premiera filmu "Brigitte Bardot cudowna". Anna Popek zachwyciła kreacją

"Brigitte Bardot cudowna", produkcja, która powstała we współpracy z Telewizją Polską, trafi do kin 21 października. Reżyser przedstawił w niej historię mieszkającego z matką Adama, którego ojciec zginął podczas II wojny światowej. Chłopiec bezustannie marzy o jego powrocie. W pewnym momencie, oglądając w kinie Pogardę Jeana-Luca Godarda, przenosi się do garderoby młodej Brigitte Bardot.

Film miał już swoją uroczystą premierę, która przyciągnęła sporą rzeszę gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawiła się między innymi Anna Popek, która zachwyciła swoją formą.

Reklama

Zobacz również: Weronika Rosati zaliczyła niemałą wpadkę. Ten szczegół mocno dodał jej lat

Anna Popek w prześwitującej kreacji. Takiej stylizacji nikt się nie spodziewał

Dziennikarka podczas premiery filmu Lecha Majewskiego brylowała na ściance. Tego dnia postawiła na wyjątkowo kusą stylizację, która składała się między innymi z prześwitującej bluzki, przez którą przebijał stanik.

Gwiazda uzupełniła ją obszerną marynarką, dużymi kolczykami oraz kopertówką, a także srebrnymi sandałkami na wysokim obcasie, zachwycając jednocześnie swoją figurą.

Zobacz również: Alicja Majewska mieszka w bajkowej scenerii? Urządziła się jak księżniczka!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | Brigitte Bardot cudowna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy