Reklama

Anna Popek w obłędnej sukni chwali się sukcesem. Jest co świętować!

Anna Popek od wielu lat współpracuje z TVP i bez wątpienia jest jedną z ulubionych dziennikarek wśród Polaków. Widzowie cenią ją przede wszystkim za elegancki styl, niewymuszoną klasę i masę inspiracji na zdrowe życie, którymi dzieli się regularnie ze swoimi fanami. 4 grudnia opublikowała na swoim profilu na Instagramie urzekające zdjęcie, które opatrzyła sentymentalnym podpisem. Tym razem gwiazda odniosła się do święta górników - Barbórki. Gwiazda pochwaliła się ponadto wielkim sukcesem. O co chodzi?

Anna Popek nie od dziś jest inspiracją dla wielu kobiet w Polsce. Zagorzałych fanów nie brakuje zresztą dziennikarce spośród męskiego grona. 54-letnia prezenterka TVP chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami radami, dotyczącymi zdrowego stylu życia, mody oraz bieżącymi przemyśleniami. Każdy nowy wpis gwiazdy cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a użytkownicy aktywnie reagują na jej posty. 

Anna Popek o Barbórce. Wróciła wspomnieniami do lat dzieciństwa

Tym razem Anna Popek postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami, dotyczącymi święta górników - Barbórki. Gwiazda otwarcie przyznała, że to dla niej wyjątkowy dzień roku, w którym wracają wspomnienia sprzed wielu lat.  

Reklama

Gwiazda przyznała, że to święto od zawsze kojarzy jej się z Bytomiem i jej rodzinnym Górnym Śląskiem. Z wpisu wyraźnie wynika, że Anna Popek darzy coroczną tradycję ogromnym sentymentem, ale z jej słów można dowiedzieć się jeszcze jednej, zaskakującej rzeczy. Okazuje się, że dzień przed Barbórką Popek obroniła pracę licencjacką na SGH dotyczącą zagadnień związanych z pracą górników. 

Oczywiście gratulujemy dziennikarce sukcesu! Na końcu wpisu Anna Popek złożyła życzenia górnikom i wszystkim Barbarom. 

Anna Popek dosłownie błyszczy w wytwornej sukni. Szyk i klasa!

Dziennikarka opatrzyła swój wpis zdjęciem, na którym pozuje z kryształowym kieliszkiem w wytwornej sukni z frędzlami w kolorze butelkowej zieleni, w której - jak zwykle - prezentowała się niezwykle zjawiskowo! Sami oceńcie!

Barbórka - święto Barbar i polskich górników

Barbórka to jedno z najhuczniej obchodzonych świąt pracowniczych w Polsce. W tym dniu świętują oczywiście górnicy, jest to również okazja do tego, by podziękować im za pełną mozołu i trudów pracę. Nazwa święta wywodzi  się od św. Barbary z Nikomedii, patronki dobrej śmierci i trudnej pracy. Święto naznaczone jest więc wieloma aspektami związanymi z tradycją chrześcijańską. W tym wyjątkowym dniu ma miejsce uhonorowanie dawnych i teraźniejszych pracowników kopalni, a także uroczyste przyjęcie do ich grona świeżo upieczonych adeptów. Podczas uroczystości górnicy dumnie prezentują oficjalne mundury, bardzo charakterystyczne dla tradycji tego wymagającego zawodu. 

***
Zobacz więcej!

Tina Louise kusi fanów w seksownej bieliźnie. Ale fotki!

25 najlepszych miejsc na wakacje 2023 według National Geographic. Sprawdź!

Przesadzała kwiatki, chwilę później już nie żyła. Uwaga na śmiertelną bakterię!  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | gwiazda | TVP | Pytanie na śniadanie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama