Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska pokazała, jak radzi sobie z pole dance

Anna Wendzikowska od niedawna trenuje pole dance. Regularnie dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych tym, jak radzi sobie podczas treningów. Wygląda na to, że jest coraz lepsza!

39-letnia Anna Wendzikowska prowadzi dość aktywny tryb życia. Dziennikarka uwielbia sport i nie lubi się nudzić, więc niedawno postanowiła, że musi znaleźć sobie nowe hobby, bo od dłuższego czasu potrzebowała "nowej zajawki". 

Siłownia już trochę jej się znudziła, więc wybór prezenterki padł na bardzo modny ostatnio w Polsce pole dance, który z pewnością nie należy do najłatwiejszych sportów. 

Szybko się jednak okazało, że Anna Wendzikowka ma prawdziwy talent, a trudne akrobatyczne figury wychodzą jej rewelacyjnie. Chociaż ma za sobą dopiero kilka treningów, już udaje jej się to, czego często nie potrafią wykonać osoby, które ćwiczą pole dance od wielu miesięcy. 

Reklama

"Ta figura nazywa się podobno superman, moim zdaniem powinna się nazywać Wonder Woman" - napisała Anna Wędzikowska w opisie pod swoim nowym zdjęciem. 

Spójrzcie tylko, jakim zdjęciem się pochwaliła! 

"Jaki czas już trenujesz pole dance?" - spytała Annę Wendzikowską jedna z użytkowniczek Instagrama, a ta odpowiedziała jej, że to były dopiero siódme zajęcia. Niebywałe, że tak szybko udało jej się wykonać taką trudną figurę! 

"Brawo! Pięknie to wyglada!" - pochwaliła dziennikarkę Anna Rubik, która również postanowiła skomentować jej najnowszy post. 

Zobacz także: 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje