Reklama

Reklama

Ashley Graham w niezobowiązującej stylizacji

Ashley Graham jest jedną z najbardziej znanych modelek plus size na świecie. Ostatnio paparazzi zrobili jej zdjęcia podczas spaceru w klapkach i... białych skarpetach.

Ashley Graham od wielu lat jest topową modelką plus size. 33-latka jako pierwsza w historii trafiła na okładkę "Sports Illustrated" jako modelka o krąglejszych kształtach. Już w wieku 12 lat rozpoczęła swoją karierę w modelingu, a w 2003 roku podpisała kontrakt z agencją Ford Models. Regularnie można ją podziwiać na wybiegach podczas pokazów mody najbardziej znanych projektantów na świecie. 

Powszechnie uważa się, że to ona zmieniła cały przemysł modowy w kontekście rozmiarów. Udowodniła, że rozmiar w modzie nie ma znaczenia i można czuć się świetnie w swoim ciele niezależnie od tego, czy figura wpisuje się w obowiązujący aktualnie kanon piękna. Czy zrewolucjonizuje również aspekt przywiązywania wagi do ubioru?

Reklama

Ostatnio paparazzi uchwycili modelkę na zdjęciach podczas spaceru w Los Angeles, gdy wracała z pilatesu. Miała na sobie czarne, obcisłe legginsy i przylegający top, jednak coś innego zwróciło uwagę mediów. Mianowicie klapki Adidasa i białe skarpety. Prawdziwie niezobowiązująca i luźna stylizacja. Gwiazda ewidentnie nie przejmowała się faktem, że może zostać uchwycona na zdjęciach przez paparazzi.

Jak wam podoba się taki luz w ubiorze?

***
Inne plotki, które mogą cię zainteresować:

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski nie wystąpi w Rotterdamie?! Koronawirus w polskim zespole!

Eurowizja. Pilne wiadomości z Rotterdamu - jeden z członków polskiej delegacji na Eurowizję 2021 otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa

Pamela Anderson zdradziła, co myśli na temat serialu o jej sekstaśmie! 

Harry i William. Nigdy nie mieli dobrych relacji? 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ashley Graham | Modelka plus size

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama