Reklama

Reklama

Brat księżnej Kate planuje ślub

James Middleton radosną wiadomością pochwalił się na Instagramie. Jego wybranką jest 29-letnia Alizee Thevenet.

32-letni James Middleton i jego ukochana Alizee Thevenet nie posiadają się ze szczęścia. Do zaręczyn pary doszło kilka dni temu, ale zakochani przez jakiś czas chcieli zachować radosną wiadomość tylko dla siebie.

Narzeczona brata księżnej Kate to 29-letnia Francuzka. Kobieta wiele lat spędziła za granicą. Mieszkała na kilku kontynentach. Ukończyła prestiżowy uniwersytet w Londynie, mówi czterema językami. Z bratem księznej Kate związana jest od kilku lat.

Ostatnie lata nie były łatwe dla Jamesa Middletona. Młodszy brat księżnej Kate zmagał się z depresją. O swojej walce z podstępną chorobą opowiadał w wielu wywiadach. "Doświadczyłem paraliżującej samotności, tego momentu, gdy wydaje ci się, że jesteś sam we wszechświecie" - pisał wtedy na Instagramie. Mężczyzna przyznaje, że to jego psy uratowały go przed najgorszym. Gdy brat księżnej Kate znajdował się w najciemniejszym miejscu swojego życia, razem ze swoimi psami udał się w samotną podróż. Zdaniem James’a to doświadczenie pomogło mu wygrać walkę z depresją.

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama