Reklama

Reklama

Doda o swoich byłych. Co wyszło na jaw?

Dorota Rabczewska umieściła na swoim Instagramie wpis, który zaskoczył fanów. Gwiazda oznajmiła, że podjęła ważną życiową decyzję. W grę wchodzą sprawy małżeńskie. Co się stało?

Doda znana jest ze swojej szczerości. Nie unika trudnych tematów, nie boi się trudnych pytań. Jednak tym razem wyprzedziła dziennikarzy i w mediach społecznościowych opublikowała wpis, który zaskoczył wszystkich. Co napisała?

Jeszcze pięć lat temu nic nie zapowiadało, że związek z Emilem Stępniem będzie miał finał w sądzie. Para była zakochana w sobie po uszy. Wydawało się, że Dorota Rabczewska po nieudanych związkach znalazła ukojenie w objęciach biznesmena. Para wspólnie prowadzi firmę i nagle wszystko rozsypuje się jak domek z kart. 

Wokalistka czuła się w obowiązku, aby o swojej decyzji poinformować fanów. Wolała uniknąć pogłosek i plotek na swój temat. Zaznaczyła też, że decyzja o rozwodzie jest decyzją przemyślaną, a nie elementem promocji filmu, którego premierę Doda zapowiedziała na jesień- bez względu na okoliczności. 

Reklama

Tym bardziej że przez trudny okres rozstania Doda nie przechodzi pierwszy raz. Związki np. z Nergalem i Radosławem Majdanem także skończyły się fiaskiem. Jak wspomina tamte chwile? Zobaczcie fragment wywiadu.

*** To może cię zainteresować ***

Adrianna Biedrzyńska. Guz mózgu to nic. Relacje z córką ucierpiały przez młodszego partnera. Pogodziły się?

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi

Wiktoria Gąsiewska odsłania zgrabne nogi. Co za ciało!

Magda Karwacka w samym ręczniku! Uczestniczka "Top Model" pokazała odważne zdjęcie

Niedźwiedź na ulicach Zakopanego! 

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy