Reklama

Reklama

Dominika Grosicka świętuje 9. rocznicę ślubu

Dominika Grosicka i Kamil Grosicki są szczęśliwym małżeństwem od 2011 roku. Mimo upływu lat ich miłość nie słabnie, co zdecydowanie widać w social mediach. Para wychowuje dwójkę dzieci i śmiało chwali się swoim życiem prywatnym w internecie.

Nie od dziś wiadomo, że żony polskich piłkarzy wzbudzają nie lada sensację. Anna Lewandowska, Marina Łuczenko-Szczęsna, czy Sara Boruc to tylko kilka kobiet, które budzą ogromne zainteresowanie. W tym gronie pojawiła się również Dominika Grosicka, żona znanego piłkarza. Ze względu na wspaniałą figurę i nietuzinkową urodę, podbija serca fanów.

Gdy para świętowała 6. rocznicę ślubu, Kamil opublikował w  sieci wzruszający film, który obiegł cały internet. To wydarzenie umocniło fanów w przekonaniu, że para darzy się ogromnym uczuciem. Małżeństwo wciąż nie kryje swojego szczęścia. 7 października na Instagramie Grosickiej pojawiło się zdjęcie z czułym dopiskiem:

Reklama

"9 rocznica ślubu. Kochanie, niech nam zawsze słoneczko świeci tak jak natym zdjęciu. Kocham Cię" – napisała (pisownia oryginalna).

Obecnie "Grosik" jest na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Jego żona postanowiła zrobić mu niespodziankę i podzielić się wspaniałą nowiną w mediach społecznościowych. Nie musiała długo czekać na reakcję męża, gdyż niedługo potem opublikował zdjęcie ze wspólnej, zimowej wyprawy.

Całość podsumował krótkim opisem: "Kocham Cię bardzo mocno".

W środę 7 października Grosicki strzelił 3 gole w spotkaniu z Finlandią. Po meczu oświadczył, że hat-tricka dedykuje swojej żonie ze względu na rocznicę ślubu. Trzymamy kciuki za kolejne, wspólne lata szczęśliwej pary.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy