Reklama

Reklama

Dominika Gwit pokazała męża

Rzadko pozują razem do zdjęć. Internauci: "Ładna z was para".

Dominika Gwit podzieliła się w sieci wyjątkowym zdjęciem. Aktorka opisała, jak w czasach epidemii koronawirusa spędza czas w domowej kwarantannie. Nie rozstaje się na krok ze swoim ukochanym.

Dominika Gwit od blisko dwóch lat jest szczęśliwą mężatką. Aktorka, której kariera rozpoczęła się od występu w głośnym filmie "Galerianki", na ślubnym kobiercu stanęła w lipcu 2018 roku i wkrótce będzie świętować ze swoim ukochanym rocznicę ślubu. Wojciech Dunaszewski, z którym jest związana, rzadko pokazuje się publicznie. Chociaż jako montażysta pracuje w tej samej branży, co Dominika, to na co dzień unika błysków fleszy.

Reklama

Wojtek Dunaszewski nie jest tak aktywny w mediach społecznościowych, jak jego żona. To właśnie ona pochwaliła się w sieci jego najnowszym zdjęciem. Ponieważ ze względu na panującą obecnie pandemię koronawirusa para unika niepotrzebnego opuszczania domu, małżonkowie spędzają teraz ze sobą całe dnie.

Dominika Gwit, podobnie jak wielu innych Polaków, w ostatnich dniach poddaje się dobrowolnej, domowej kwarantannie, izolując się i unikając zbędnych spotkań. Zamieszczając w sieci zdjęcie z mężem, aktorka opisała, jak spędzają ten czas. Chociaż przeważnie nie wychodzą z domu, to w ramach zdrowego rozsądku nie odmawiają sobie również spacerów w odludnych miejscach.

Zobacz także:

Styl.pl/RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy