Reklama

Reklama

Dorota Chotecka i Radosław Pazura na wakacjach. Aktorka kusi w skąpym kostiumie kąpielowym

Dorota Chotecka wypoczywa na wakacjach, ale nie zapomina o swoich fanach w mediach społecznościowych. Niedawno aktorka wrzuciła do sieci fotkę, do której zapozowała w skąpym kostiumie kąpielowym, Jola z "13 posterunku" po latach wciąż robi wrażenie swoją smukłą sylwetką!

Dorota Chotekcka i Radosław Pazura - trwałe i zgodne małżeństwo

55-letnia Dorota Chotecka i 52-letni Radosław Pazura wzięli ślub 17 lat temu, ale są razem od ponad 30 lat, co czyni ich jedną z par, które mogą pochwalić się najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. 

Życie w przeszłości stawiało przed nimi różne wyzwania, zarówno w życiu prywatnym, jak i w zawodowym. 

Atrakcyjna aktorka szybko zawróciła w głowie młodszemu od siebie o kilka lat bratu Cezarego Pazury. Artysta szybko zauroczył się swoją przyszłą żoną. Rozkochał się w jej długich nogach, kiedy tylko zobaczył ją w łódzkiej szkole filmowej. 

Ona po czasie też uległa jego urokowi, jednak musiało minąć trochę czasu, zanim zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. 

Dorota Chotecka i Radosław Pazura swoim przykładem udowadniają, że w show-biznesie można stworzyć stabilny i trwały związek, a relacja dwojga aktorów wcale nie musi być z góry skazana na porażkę. 

Ich artystyczny związek ma się dobrze, a para chętnie udziela się w mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami na Instagramie swoim szczęściem. 

Reklama

Dorota Chotecka kusi w kostiumie kąpielowym

Niedawno Dorota Chotecka i Radosław Pazura wyjechali na wakacje. 

Para wrzuca do sieci wspólne fotki z wyjazdu, a piękna Jola z "13 posterunku" pochwaliła się nawet zdjęciami, do których zapozowała w skąpym kostiumie kąpielowym. 


Trzeba przyznać, że figura gwiazdy robi wrażenie!

W plebiscycie Najlepsi z Najlepszych to ty przyznajesz nagrody! Wybierz najlepszego artystę»

Czytaj również: 

Anna Maria Sieklucka w bikini!

Książę William ma poważne problemy? 

Zobacz także

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Chotecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy