Reklama

Reklama

Edyta Herbuś o roli harmonii w życiu. Fani komentują!

Edyta Herbuś jest jedną z tych gwiazd, które nie kryją się ze swoimi emocjami. Często dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych przemyśleniami na różne tematy. Niedawno zdradziła im, jaka jest rola harmonii w jej życiu. Co takiego napisała aktorka?

Edyta Herbuś to 39-letnia polska aktorka i tancerka, która ma wielu fanów w całym kraju. Ludzie kochają ją za jej talent, urodę, urok osobisty i wrażliwość.

Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nowe zdjęcia. 

Na Instagramie atrakcyjna brunetka lubi kusić swoich followersów, regularnie dodając tam zmysłowe fotki. Często dzieli się też z nimi swoimi przemyśleniami na różne tematy. 

Niedawno znów to zrobiła. Tym razem wyznała, czym właściwie jest dla niej harmonia. 

Reklama

Jesteście ciekawi, co napisała? 

"W greckiej mitologii HARMONIA była boginią uosabiającą ład, symetrię i zgodę, a patronowała MIŁOŚCI. Dla mnie osobiście, harmonia jest jak ukojenie... Stan, w którym cały organizm staje się zbiorem dopełnień, czystości, idealnego balansu. Właściwych zdarzeń we właściwym czasie. Towarzyszy temu uczucie pewności, że wszystko co istnieje ma swoje miejsce i przyczynę. I że warto temu zaufać..." - wyznała Edyta Herbuś pod swoim nowym zdjęciem, a fani nie szczędzili jej komplementów. 

Jak zawsze, w komentarzach było dużo o jej fizycznej atrakcyjności, ale też pochwalili aktorkę za to, co napisała. Widać, że wpisy aktorki są dla jej fanów niezwykle ważne i często również podnoszące na duchu. 

"Królowo, nie znam innej gwiazdy o tak ujmującej emocjonalności. Z zaciekawieniem wyczekuję jutra" - stwierdził jeden z followersów Edyty Herbuś. 

I faktycznie, coś w tym chyba jest! 
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy