Reklama

Reklama

Edyta Herbuś wierzy w horoskopy?

Edyta Herbuś opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie. Wygląda na nim wspaniale, ale to nie to nas zaciekawiło. Gwiazda ujawniła, jaki ma znak zodiaku i co się z tym wiąże!

Jak powszechnie wiadomo, media społecznościowe pozwalają nam jeszcze lepiej poznać życie gwiazd. 

Celebryci coraz częściej decydują się na ujawnienie ciekawych informacji na swój temat. Często dowiadujemy się więc o nich tego, czego na pierwszy rzut oka byśmy się nie spodziewali. 

Edyta Herbuś, która jest ceniona za swój talent aktorki i umiejętności taneczne, pochwaliła się niedawno na Instagramie interesującą informacją o sobie. Celebrytka ujawniła, jaki ma znak zodiaku! 

Dziś w nocy księżyc wkracza w mój znak, czyli RYBY - napisała Edyta Herbuś w opisie pod swoim nowym zdjęciem, na którym wygląda olśniewająco.

„W tym czasie warto zaufać swoim przeczuciom, dać się poprowadzić znakom i owym „przypadkom” a wtedy wszystko się dobrze ułoży. Warto również zwracać szczególną uwagę na sny i głos intuicji. Jesteśmy teraz bardziej wyczuleni na sygnały ze świata pozazmysłowego i otwierając się na nie możemy otrzymać ważne wskazówki a także inspirację twórczą.” - dodała dalej tancerka, cytując fragment horoskopu.  

Wygląda na to, że popularna aktorka interesuje się astrologią. Nie wiedzieliśmy, że Edyta Herbuś ma takie zainteresowania! 

A wy, spodziewalibyście się tego po niej?
Zobacz także:

Reklama


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś | gwiazdy | celebryci | horoskopy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy