Reklama

Reklama

Edyta Pazura pokazała się bez makijażu

Edyta Pazura należy do gwiazd, które często pokazują się publicznie bez makijażu i chętnie dzielą w swoich mediach społecznościowych zdjęciami w wersji naturalnej. Tym razem za zdjęciem wstawionym przez żonę Cezarego Pazury krył się również ważny przekaz.

Edyta i Cezary Pazurowie są małżeństwem od przeszło 12 lat. Poznali się w pociągu, gdy wówczas 19-letnia Edyta pracowała w wagonie restauracyjnym WARS, by dorobić na studia. Miała wówczas przyjemność obsługiwać znanego aktora, a między dwojgiem od razu zaiskrzyło. Choć na początku ich związek z racji dużej różnicy wieku między małżonkami wzbudzał kontrowersje, teraz nikt nie ma wątpliwości, że są szczęśliwą parą. Mają razem trójkę dzieci: 12-letnią Amelię, 9-letniego Antosia i 3-letnią Ritę.

Edyta Pazura z ważnym przesłaniem

Edyta Pazura bardzo aktywnie udziela się na Instagramie, na którym obserwuje ją prawie 230 tys. osób. Chętnie dzieli się kulisami z życia prywatnego i często wstawia zdjęcia w naturalnej wersji. Tak było też ostatnio, jednak pod zdjęciem kryło się też ważne przesłanie.

Reklama

Edyta Pazura wstawiła zdjęcie, na którym pozuje bez grama makijażu. Gwiazda poruszyła bardzo ważny temat traktowania kobiet przez ich partnerów. "Zdjęcie zrobił mi moją ukochaną Mamyia 645 Mąż: partner, przyjaciel, ziomek, towarzysz niedoli. Co go wyróżnia? A no to, że odzywa się do mnie z wielkim szacunkiem, czego można szukać jak igły w stogu siana w obecnych czasach. Jako wolny słuchacz wszystkiego tego, co się dzieje w: galeriach, sklepach czy na stacjach benzynowych włosy na rękach stają dęba. Drodzy Panowie można powiedzieć: "podaj mi proszę" zamiast "weźże to" albo "podejdź proszę" zamiast "chono tu k..."- napisała Edyta pod zdjęciem.

"Dziwne to czasy, gdy ktoś może czuć się wyróżniony, bo umie się odpowiednio zwracać do drugiej osoby. Trochę tego nie rozumiem, ale ja jestem z innej planety"- dodała gwiazda.

Widać, że Edyta Pazura może liczyć na wsparcie swojego męża i polegać na nim. 

Czy Wy też macie wrażenie, tak jak Edyta, że w obecnych czasach komunikacja w związkach kuleje?

Czytaj więcej:

Aneta Zając zachwyca figurą! Znów schudła?!

Patricia Kazadi wyjechała w góry. Eksponuje wdzięki i wspiera ważną inicjatywę!

Lisa Opie kusi w bikini

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje