Reklama

Reklama

Emilia Komarnicka-Klynstra po raz drugi została mamą

Aktorka nie jest zbyt wylewna w mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła wyjątek, bo i sytuacja jest wyjątkowa. Emilia Komarnicka-Klynstra urodziła syna i radosną nowiną podzieliła się z fanami.

Gwiazda "Na dobre i na złe" radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Rodzinne zdjęcie zrobiło furorę w sieci. Syn Emilii Komarnickiej i Redbada Klynstry przyszedł na świat tuż przed Bożym Narodzeniem, dlatego aktorka przyznała, że jest to najpiękniejszy prezent.

"Słowo "narodzenie" nabrało dla nas w tym roku wyjątkowego, wielowymiarowego znaczenia. Nasz drugi Syn spędził je z nami. W domu. To najpiękniejszy prezent świąteczny, jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Nasze życzenia dla Ciebie spóźnione, ale z głębi serca płynące. Życzymy Ci zdrowia, bo ono podstawą dalszych życzeń, życzymy Ci wiary i nadziei, że wszystko, co się wydarza, ma głębszy sens i wreszcie życzymy Ci źródłowej, ogromnej miłości, bo to największa siła stwórcza"- napisała Emilia Komarnicka-Klynstra. Gratulacjom nie było końca. My także przyłączamy się do życzeń.

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje