Reklama

Reklama

Ewa Farna pokazała malucha. Rośnie jak na drożdżach!

Ewa Farna wrzuciła ostatnio do sieci kilka nowych fotek. Widać, że artystka schudła, ale to nie to wzbudziło największe zainteresowanie jej fanów. Piosenkarka pierwszy raz od bardzo dawna pokazała synka. Mały Artur rośnie jak na drożdżach!

Ewa Farna to 27-letnia wokalistka, która zarówno w Polsce, jak i w Czechach, ma mnóstwo fanów. Artystka od lat zachwyca swoim potężnym głosem i niebanalną urodą. 

Karierę w show-biznesie zaczynała jako nastolatka, więc można powiedzieć, że dorastała na oczach fanów. Nigdy jednak "woda sodowa" nie uderzyła jej do głowy i pozostała sobą, dzięki czemu cieszy się tak dużą sympatią. 

Ewa Farna jest bardzo aktywna nie tylko w studiu nagraniowym, ale również w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się z fanami tym, co u niej słychać, ale nie przesadza i nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym. 

Artystka nieczęsto publikuje zdjęcia synka, który obecnie ma niecałe dwa lata. Chłopiec przyszedł na świat w czerwcu 2019 roku. Niedawno jednak postanowiła to zmienić i na Instagramie podzieliła się ze swoimi followersami m.in. fotką z próby zespołu, na którą zabrała swoje dziecko. 

Później Ewa Farna wrzuciła również inną fotografię, na której widać, że w ostatnim czasie zrzuciła kilka zbędnych kilogramów. 

Reklama

Jak widać, Ewa Farna nie może się już doczekać końca pandemii. Wokalistka bardzo rzadko dodaje zdjęcia małego Artura, więc jej fani nie kryli zaskoczenia tym, jak chłopiec wyrósł. 

Myślicie, że w przyszłości syn Ewy Farny pójdzie w jej ślady i postawi na karierę muzyczną? 

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje