Reklama

Reklama

Ewa Minge z czułością o synu

Syn Ewy Minge 27 listopada świętował 25. urodziny. Z tej okazji projektantka opisała ich relację w czułych słowach.

Ewa Mingę jest mamą dwóch synów, Oskara i Gaspara. Młodszy Gaspar niedawno świętował 25. urodziny. Projektantka mody nie mogła oprzeć się okazji i na swoim Instagramie opublikowała jego archiwalne zdjęcia oraz opisała, jak wspaniałym jest dziś mężczyzną. 

W opisie zdjęcia można przeczytać, że choć minione ćwierć wieku nie było dla niej najłatwiejsze, to gdy patrzy na swojego syna wie, że było warte każdego wysiłku. "Dobry, skromny, bez potrzeby jupiterów i parcia na szkło" - pisze o Gasparze. 

"Nie dotknięty zepsutym materializmem, nie podniecają go modne gadżety i światowe życie, choć ma to na wyciągnięcie ręki...nie korzysta. Wspaniały człowiek o ideałach i wartościach nie na miarę dzisiejszych czasów. Unikatowy wojownik życia , który konsekwentnie pokonuje jego odcinki, w kierunku swoich marzeń. Mądrość niewspółmierna do wieku, siła umysłu i pieści oraz co najważniejsze...siła woli. Nie potrzebuje Ferrari zeby czuć się mężczyzną ani koszuli ze słynnego domu mody, żeby być człowiekiem. Jest kimś , kto mi imponuje a to nie jest proste . Zawsze pozostaje sobą i zawsze w zgodzie z własnymi mądrymi ideałami" (pisownia oryginalna) -  kontynuuje na Instagramie. 

Ewa Minge zapobiegawczo dodała, że jej syn jest zajęty już od 11 lat! Projektantka zakończyła swoje życzenia słowami: "Synku życzę aby wszystkie twoje marzenia, udało się zrealizować według twojego kodeksu i prawa, abyś nigdy nie zwątpił w swoją moc , bo masz ja nie z tej planety a ja nie należę do matek, które ślepo wierzą w swoje dzieci i Ty to wiesz".

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy