Reklama

Reklama

Ewa Wachowicz rozpoczęła karierę aktorską

O tym, aby zagrać na srebrnym ekranie marzyła od dziecka. Dzięki reżyserowi Filipowi Zylberowi była miss miała szansę spełnić to marzenie. W Krakowie odbył się premierowy pokaz filmu, w którym pojawiła się Ewa Wachowicz.

"Jak poślubić milionera" - to nie jest pytanie retoryczne, lecz tytuł filmu, w którym zagrała Ewa Wachowicz. Była miss z niecierpliwością czekała na premierę. Była ciekawa jak produkcja wygląda po montażu. Autorka książek kulinarnych w rozmowie z fanami nie kryła, że praca na planie jest wyczerpująca fizycznie. - Duble dają się we znaki każdemu, a do tego dochodzą warunki atmosferyczne, nie zawsze przychylne aktorom - opowiadała Wachowicz. To nie zmienia faktu, że o karierze aktorki marzyła od dziecka.

"Z Michałem Malinowskim na przedpremierowym pokazie filmu "Jak poślubić milionera". Spełniło się moje dziecięce marzenie i możecie mnie zobaczyć na dużym ekranie! Zapraszam do kin. Dobrego dnia" - napisała na swoim profilu na Instagramie Ewa Wachowicz. Gratulacje spływały z całej Polski, ale fani byli ciekawi, w kogo wcieliła się była miss. To możemy zdradzić. Posłuchajcie, co powiedziała:

Reklama

Podczas premiery Ewie Wachowicz towarzyszył Michał Malinowski - odtwórca głównej roli męskiej. Oboje chętnie opowiadali o filmowej "kuchni". Zapytana o receptę na pierwszą randkę Ewa Wachowicz przyznała, że lubi spotkania w typie "slow motion", czyli zwolnionym tempie. Malinowski dodał, że najważniejsze jest bycie sobą. 


W obsadzie komedii romantycznej "Jak poślubić milionera" zobaczymy także: Małgorzatę Sochę, Anitę Sokołowską, Małgorzatę Foremniak, Edytę Olszówkę, Justynę Steczkowską, Julię Wieniawę oraz Nikodema Rozbicki. Kinowa premiera filmu odbędzie się w piątek 29 listopada 2019 r.

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy