Reklama

Reklama

Gosia Andrzejewicz przeszła kolejną metamorfozę? Patrzcie tylko!

Gosia Andrzejewicz nie przestaje nas zaskakiwać tym, jak się zmienia. Artystka wygląda coraz lepiej, a niedawno podzieliła się z fanami zdjęciem w olśniewającej kreacji. Jesteście ciekawi, jak się prezentuje dziś?

Kiedy Gosia Andrzejewicz zaczynała karierę, nie wyróżniała się znacząco swoim wyglądem na tle innych artystek. Wokalistka zawsze była piękna, jednak dopiero z czasem zaczęła podkreślać swoją urodę. 

Widać, że dziś jest pewną siebie, atrakcyjną kobietą, która zachwyca nie tylko głosem, ale też urodą. Jakiś czas temu artystka zrzuciła kilka kilogramów, dzięki czemu zaczęła jeszcze chętniej eksponować swoją sylwetkę. 

Niedawno 36-letnia piosenkarka zachwyciła swoich fanów, publikując w mediach społecznościowych nowe zdjęcie, do którego zapozowała w olśniewającej czarnej kreacji. Artystka miała upięte włosy. 

Reklama

Wyglądała fantastycznie!

Fani nie szczędzili Gosi Andrzejewicz komplementów w komentarzach. Nie ma się zresztą co dziwić, bo piosenkarka w takiej odsłonie naprawdę robi wrażenie. 

Trzeba przyznać, że upięte włosy bardzo jej pasują. Najwyraźniej czas jest sprzymierzeńcem piosenkarki, która z dnia na dzień wydaje się wyglądać coraz lepiej! 

Pamiętacie jeszcze dawną Gosię Andrzejewicz? 

Prawda, że bardzo się zmieniła? 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gosia Andrzejewicz | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy