Reklama

Reklama

Hanna Lis pożegnała matkę

Hanna Lis niedawno straciła matkę. Popularna dziennikarka postanowiła opublikować jej fotogorafię na Instagramie. Podzieliła się też z fanami wzruszającym wpisem, po przeczytaniu którego łzy same cisną się do oczu. Co takiego napisała?

Hanna Lis jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Na brak pracy z pewnością nie może narzekać, ale zawsze znajduje też czas dla swoich fanów w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil śledzi już ponad 115 tysięcy obserwujących. 

Na ogół Hanna Lis dzieli się tam swoimi zdjęciami, jednak ostatnio zrobiła wyjątek. Hanna Lis opublikowała fotografię swojej matki z dawnych lat. Okazało się, że kobieta zmarła 4 września, lecz dopiero teraz dziennikarka postanowiła podzielić się tą smutną wiadomością z fanami, którzy składali jej w komentarzach kondolencje. 

Reklama

Okazało się, że matka Hanny lis zmarła kilka godzin po dziewiątej rocznicy śmierci jej ojca, a została pochowana dokładnie w rocznicę jego pogrzebu. Hanna Lis wzruszyła fanów swoim wpisem, w którym napisała o tym, jaka była jej matka. Zdradziła, że była to osoba życzliwa, troskliwa, ale też trochę zwariowana.

Widać, że urodę Hanna Lis odziedziczyła po swojej matce. Była to bardzo piękna kobieta, co doskonale widać na poniższym zdjęciu! 

"Dzisiaj pożegnałam moją Mamę. Taką będziemy Ją pamiętać: promiennie uśmiechniętą, życzliwą, troskliwą, trochę zwariowaną. Po latach Mami i Tati są znowu razem. Odeszła kilka godzin po 9. rocznicy śmierci Taty. Pochowaliśmy Ją w rocznicę Jego pogrzebu. Jest w tym jakaś tajemnica. I pocieszenie. Rozwesel Niebo Mamo. Ucałuj naszego Tatę i Dziadka. Kochamy Cię bardzo. Aleksandra Stampf’l-Kedaj. 15.06.1942-04.09.2020"- napisała Hanna Lis pod opublikowanym przez siebie zdjęciem matki. 

Kondolencje pod fotografią matki dziennikarki złożyło wielu fanów i przyjaciół gwiazdy. Również znane osoby postanowiły wesprzeć w ten sposób Hannę Lis. 

"Haniu, pięknie opiekowałaś się Mamą, do końca. Moje wyrazy współczucia" - napisała pod fotografią Anna Kalczyńska. Również Barbara Kurdej-Szatan, Anna Nowak-Ibisz i Joanna Racewicz pozostawiły pod zdjęciem ślad w postaci komentarza. Nie zabrakło też słów wsparcia od Leszka Stanka i Beaty Tadli. 

Wiadomo, że matka Hanny Lis od dłuższego czasu miała problemy ze zdrowiem, ale jej śmierć na pewno była dla dziennikarki ogromnym ciosem, bo była bardzo związana ze swoimi rodzicami.  

Na pewno potrzebne jest jej teraz wsparcie. 

My również składamy kondolencje! 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy