Reklama

Reklama

Ida Nowakowska w ciążowej sesji

Ciążowe sesje fotograficzne cieszą się coraz większą popularnością. Tego rodzaju pamiątki z wyjątkowego momentu w życiu chętnie fundują sobie również gwiazdy. Sesja Idy Nowakowskiej wypadła wyjątkowo. Efekty gwiazda zaprezentowała na swoim instagramowym profilu.

  Ida Nowakowska jest tancerką, aktorką i prezenterką telewizyjną. Szerszej publiczności dała się poznać dzięki uczestnictwu w telewizyjnych tanecznych show. Uczestniczyła w pierwszej edycji programu You Can Dance - Po prostu tańcz, jest też jurorką W Dance Dance Dance. Sprawdziła się też jako prowadząca w programach: Przymierzalnia, Bake Off Junior, Pytanie na śniadanie, The Voice Kids oraz Ameryka da się lubić.

W 2015 roku wyszła za mąż za Jacka Hernona, a w styczniu tego roku ogłosiła, że jest w szóstym miesiącu ciąży. Wiadomo już, że para spodziewa się synka.

Reklama

Ida Nowakowska nie kryje swojej radości i podkreśla, że zawsze marzyła o macierzyństwie i chciała stworzyć dużą rodzinę. Poród nastąpi lada dzień,  a gwiazda korzystając z ostatnich chwil oczekiwania wystąpiła w ciążowej sesji fotograficznej.

Ida Nowakowska, tancerka, nie przegapiła też okazji, by pokazać się w ruchu. Na zamieszczonym na Instagramie wideo widzimy jak porusza się z gracją podczas sesji. Radość wyraziła też w opisie: "Taki piękny czas...
Jestem wdzięczna za każdy moment i za tyle wsparcia, które od Was dostaję..."

Sesja bardzo spodobała się fanom Idy. Uważają, że to jedna z najbardziej udanych sesji ciążowych jakie można było zobaczyć na profilach gwiazd.

Zobacz również:

Julia Nowak jest w ciąży!

Rosyjska modelka publikuje zachwycające ciążowe zdjęcia!

Aleksandra Domańska zostanie mamą!

Ma 57 lat. Robi karierę jako modelka kostiumów

Kasia Struss: Macierzyństwo mnie zmieniło

Królowa Matylda. Prawdopodobnie najlepiej ubrana królowa

Elle MacPherson. %6-letnia modelka ma ciało bogini

Modelki plus size. To one zmieniają oblicze branży


***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy