Reklama

Reklama

Iza z „Królowych życia” miała kolejny wypadek

„Przemęczenie i stresy wzięły górę i tak to się skończyło” – pisze Izabela Macudzińska. To nie pierwszy wypadek drogowy uczestniczki popularnego programu „Królowe życia”. Co dokładnie się wydarzyło?

Izabela Macudzińska to uczestniczka programu "Królowe życia", emitowanego na stacji TTV. Aspirująca celebrytka jest właścicielką popularnego butiku. Ostatnio wzięła ślub ze swoim partnerem, Patrykiem Borowiakiem. Choć nie pojawia się tak często na ekranie, jak Dagmara Kaźmierska, to telewidzowie znacznie częściej słyszą o skandalach z jej udziałem.

W grudniu zeszłego roku Izabela uczestniczyła w bardzo poważnym wypadku drogowym, w którym zderzyły się aż cztery pojazdy. Obserwatorzy "królowej życia" bardzo przeżyli to wydarzenia i wspierali ulubioną celebrytkę w rekonwalescencji.

Reklama

Izabela nie przestaje dostarczać fanom ogromnych emocji. Ostatnio gwiazdka była bohaterką kolejnego wypadku drogowego. Tym razem Macudzińska wjechała w słup i roztrzaskała całkowicie maskę samochodu.

Iza podzieliła się z fanami fotką z miejsca wypadku, ostrzegając ich przy okazji i namawiając do bezpiecznej jazdy.

"Kochani, dwa dni temu miałam wypadek samochodowy. Nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić, bo psychicznie byłam wrakiem człowieka W takich chwilach człowiek przewartościowuje całe swoje życie, każdą minutę, każdą sekundę. To, że otarłam się o śmierć, pokazało mi, że jeszcze bardziej doceniam wszystko, co mam i kogo mam. Przemęczenie, stresy wzięły górę i tak to się skończyło. Wyszłam z tego, nie wiem jakim cudem, trochę poobijana, ale cała" - napisała w poście.

Zobaczcie zdjęcie samochodu Izabeli!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Macudzińska | Królowe życia | TTV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy