Reklama

Reklama

Joanna Przetakiewicz na wakacjach w Grecji w monstrualnym kapeluszu

Jak większość polskich gwiazd również Joanna Przetakiewicz korzysta na całego z wakacyjnego czasu, odwiedzając mniej lub bardziej egzotyczne zakątki świata. Tym razem bizneswoman wybrała się z przyjaciółmi na wyspę Mykonos.

Joanna Przetakiewicz od lat inspiruje miliony Polek do dbania o swój komfort życia, jest też niekwestionowanym wzorem do naśladowania, jeśli chodzi o styl i dbanie o swoje ciało. 

Reklama

Na jej oficjalnych profilach w mediach społecznościowych nie brakuje praktycznych porad i motywacyjnych akcentów. 

Ostatnio jednak właścicielka La Manii zdecydowała się nieco zwolnić tempa i korzystać z uroków Grecji. Na Mykonos spędzają czas największe gwiazdy polskiego show-biznesu. Wypoczywają tu m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Marina Łuczenko-Szczęsna z rodziną. 

Trudno się dziwić, Mykonos to niezwykle zjawiskowa wyspa, a przy okazji bardzo fotogeniczna. W takich okolicznościach przyrody wypoczywa też projektantka, racząc swoich fanów obszerną relacją z wyjazdu. 

Ostatnio Joanna Przetakiewicz wzbudziła sensację przymierzając monstrualnych rozmiarów kapelusz. Co więcej, gdy przyjrzeć się bliżej twarzy, widać wyraźnie, że celebrytka zrezygnowała w tym dniu z makijażu, choć jej outfit mógłby wskazywać na to, że właśnie wybiera się na romantyczną kolację... 

Fani nie szczędzą właścicielce La Manii komplementów. Co poniektórzy zgodnie przyznają, że 53-latce do twarzy właściwie ze wszystkim! Wam też podoba się ta letnia stylizacja Przetakiewicz? 

Blanka Lipińska obchodzi 36. urodziny. Spływają życzenia dla pisarki!

Oliwia Bieniuk pokazuje wysportowane ciało. Wow!

***
Zobacz więcej 

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz | wakacje | Grecja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje