Reklama

Reklama

​Joanna Przetakiewicz wspiera kobiety w czasie epidemii

Joanna Przetakiewicz w ramach swojej organizacji społecznej Era Nowych Kobiet powołuje sztab kryzysowy i akcję społeczną - #Nowa Era Wspiera. Głównym celem przedsięwzięcia jest wsparcie kobiet w czasie epidemii koronawirusa.

Zadaniem, które w pierwszej kolejności postawiła przed sobą Joanna Przetakiewicz z akcją #Nowa Era Wspiera, jest powołanie sztabu ekspertów - specjalistów z wielu dziedzin. Celem jest niesienie pomocy kobietom, które w wyniku kryzysu związanego z epidemią koronawirusa zmagają się aktualnie z wieloma problemami.

#Nowa Era Wspiera zaprasza do współpracy firmy, organizacje, fundacje i osoby fizyczne, które chcą wesprzeć wszystkie kobiety potrzebujące pomocy w związku z trudną sytuacją, która zaistniała nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Osoby szukające porad ekspertów mogą wchodzić na stronę www.nowaerawspiera.pl.

Reklama

Celem akcji jest pomoc merytoryczna w zakresie prowadzanych przez kobiety biznesów, komunikacji, finansów, HR, pomocy prawnej, ale także wsparcia psychologicznego, profilaktyki zdrowia. Na pokładzie sztabu działają już psychologowie, w tym dziecięcy, praktycy biznesu, prawnicy, ekonomiści, interniści, dietetycy, czy specjaliści HR i zdrowia, reklamy i marketingu.

"W obliczu nowych wyzwań, z którymi muszą się mierzyć kobiety w tym nadzwyczajnym czasie, chcemy się dzielić wiedzą, która ułatwi im bieżące funkcjonowanie. Wiem, że kobiety potrzebują dzisiaj pilnych i konkretnych porad, czy po prostu grupy, do której mogłyby przynależeć i ją współtworzyć" - mówi Joanna Przetakiewicz, która od ponad roku realizuje spotkania, warsztaty w całej Polsce pod hasłem "Szczęścia można się nauczyć".

"Na podstawie moich doświadczeń z Erą Nowych Kobiet wiem, że udało się nam pomóc wielu osobom. To niesamowite, jak dziewczyny znajdują sposoby ale przede wszystkim zapał do działania, gdy tylko otrzymają pewien rodzaj wsparcia, inspiracji z naszej strony. Realna pomoc, to nie tylko wsparcie potrzebujących, to ważne narzędzie w budowaniu poczucia własnej wartości i wiary w siebie, bycia potrzebnym" - dodaje.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy