Reklama

Reklama

Julia Wieniawa w nietypowej stylizacji

Julia Wieniawa na ważne wydarzenia zazwyczaj ubiera się elegancko. Tym razem postawiła jednak na inną stylizację. Zobaczcie, co założyła na premierę filmu "Swingersi"!

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej popularnych młodych aktorek w Polsce. Zdobyła rozpoznawalność dzięki roli Pauli, w którą wcieliła się w serialu: "Rodzinka.pl", a kolejne propozycje posypały się już same.  

Wystąpiła między innymi w "Kobietach mafii" Patryka Vegi i w "Kobiecie sukcesu" Roberta Wichrowskiego. W ubiegłym roku zaczęła swoją przygodę z serialem "Zawsze warto", gdzie gra jedną z głównych ról. 

O Julii Wieniawie jest głośno w mediach nie tylko ze względu na jej karierę, ale również życie osobiste. 

W 2017 roku związała się z aktorem Antonim Królikowskim. Choć wyglądali na szczęśliwych, ich związek nie przetrwał. Później związana była z Aleksandrem Milwiw-Baronem, jednak ta relacja również nie trwała długo. 

Pojawiając się na czerwonym dywanie, Julia Wieniawa zawsze przyciąga uwagę fotoreporterów. Jej eleganckie stylizacje sprawiają, że nie można oderwać od niej wzroku. Doskonale wie, jak podkreślić swoją zgrabną sylwetkę. 

Reklama

Na premierę filmu "Swingersi" młoda aktorka ubrała się nieco inaczej niż zazwyczaj, zaskakując tym swoich fanów. 

Dopasowaną sukienkę zamieniła na jeansy, t-shirt i krótką jasnofioletową marynarkę. Zamiast szpilek na jej stopach znalazły się modne sandały. 

Wygląda na to, że tym razem artystka postawiła na wygodę. 

Jak wam się podoba Julia Wieniawa w takim wydaniu?

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje