Reklama

Reklama

Kamila Szczawińska jest w ciąży

Kamila Szczawińska pochwaliła się wspaniałymi wieściami na Instagramie. Modelka przez siedem miesięcy ukrywała błogosławiony stan przed światem. Teraz postanowiła ogłosić nowiny za pomocą zdjęcia!


Kamila Szczawińska rozpoczęła karierę modelki 20 lat temu. Związała się wówczas z jedną z największych agencji modelek działających w Polsce. Piękną Polkę docenili łowcy głów z Mediolanu. Kamila została poproszona o udział we włoskim Fashion Weeku, co otworzyło jej drzwi do zachodniego świata mody.

Projektanci i reżyserzy pokazów zakochali się w jej niezwykłej urodzie i angażowali ją do projektów takich artystów jak Valentino, Christian Dior, Giorgio Armani czy Gucci. Międzynarodową karierę zakończyła pokazując się na wybiegu Stelli McCartney.

Reklama

Kamila chciała odpocząć na kilka lat od wymagającej pracy i skupić się w pełni na życiu rodzinnym. Nie rezygnowała jednak z lokalnych kontraktów. W czasie zawodowej przerwy wzięła ślub i urodziła dwójkę dzieci: syna Julka oraz córkę Kalinę.

Kamila wielokrotnie wspominała w wywiadach, że jej marzeniem jest duża rodzina. Okazało się, że modelka właśnie je spełniła. Niedawno pochwaliła się na swoim Instagramie fotką, na której eksponuje sporych rozmiarów brzuszek. Modelka przyznała, że to już siódmy miesiąc ciąży.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani i znajomi z branży show-biznesu gratulowali Szczawińskiej.

"Wooooo mycha! Spełniasz kolejne marzenie" - napisała Anna Lewandowska.

"Czekamy na cudeńko kochanie" - czytamy w komentarzu Pauliny Krupińskiej.

My również gratulujemy Karolinie Szczawińskiej!

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje