Reklama

Reklama

Katarzyna Skrzynecka z rodziną. Córka jej męża to piękność!

Katarzyna Skrzynecka tegoroczne święta spędziła z rodziną i postanowiła podzielić się z fanami pamiątkowym zdjęciem, do którego zapozowała w towarzystwie bliskich. Jesteście ciekawi, jak wygląda córka jej męża? To prawdziwa piękność!

50-letnia Katarzyna Skrzynecka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często publikuje zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Z okazji świąt wielkanocnych popularna aktorka podzieliła się z fanami kolejną fotką. 

Tym razem gwiazda pokazała się w towarzystwie rodziny. Katarzyna Skrzynecka Wielkanoc spędziła z mężem, Marcinem Łopuckim, córką Alikią oraz córką małżonka z poprzedniego związku, Pauliną Łopucką. 

Fotografia zachwyciła fanów Katarzyny Skrzyneckiej, którzy nie szczędzili gwieździe oraz jej rodzinie komplementów. Followersi artystki zauważyli również pewien zaskakujący szczegół. Ich uwadze nie umknęła uroda pięknej Pauliny. 

"Niesamowite, jak córka męża jest do Pani podobna!!!", "dokładnie o tym samym pomyślałam, jaka podobna" - pisali w komentarzach fani aktorki, nie kryjąc zdziwienia podobieństwem obu pań. 

Reklama

Wy też uważacie, że Katarzyna Skrzynecka i Paulina Łopucka są do siebie podobne? 

Koniecznie dajcie znać w komentarzu! 

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Jak teraz wygląda Zosia z "Rodziny zastępczej"? 

Katie Holmes. Naturalne piękno obroni się samo! 

Jolanta Kwaśniewska zachwyca na zdjęciu z przeszłości? 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama