Reklama

Reklama

Kourtney Kardashian założyła marynarkę od Maffashion!

W życiu Julii Kuczyńskiej dzieje się ostatnio bardzo wiele. Niedawno na świat przyszedł jej synek Bastian, którego ojcem jest 33-letni aktor, Sebastian Fabijański. Mimo wielu wrażeń, Maffashion nie przestaje zaskakiwać swoich fanów.

Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i gratulacji. Wszystko za sprawą Kourtney Kardashian, która pokazała się w marynarce Eppram. Jest to marka założona przez Lanę Nguen oraz Julię Kuczyńską. Nic dziwnego, że informacja ta szybko obiegła sieć, gdyż celebrytkę śledzi na Instagramie ponad 100 milionów osób!

Kourtney Kardashian towarzyszyła przyjaciółka, Addison Rae, którą z kolei obserwuje prawie 30 milionów osób. Influencerka również w tej stylizacji postawiła na marynarkę od Maffashion. Podwójny sukces celebrytki okazał się strzałem w dziesiątkę i z pewnością pozytywnie wpłynie na promocję marki.

Reklama

"POWER! Jaram się! Bo jak doskonale wiecie dziewczyny maja dostęp do mody z najwyższej półki. Na co dzień mogą przebierać w ubraniach od największych projektantów, a wybrały eppram! Bo? Bo im się spodobały rzeczy! Cieszymy się całym teamem jak szaleni!" - napisała pod zdjęciem Julia (pisowia oryginalna).

Maffashion nie kryła ekscytacji na swoim Instagramie i nie ma się co dziwić, gdyż dla tak młodej marki jest to ogromny sukces. Kibicujecie jej w dalszych sukcesach?

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy