Reklama

Reklama

Książę Filip miał poczucie humoru. Potrafił rozbawić Elżbietę II!

Trwałość małżeństwa księcia Filipa i królowej Elżbiety II wynikała z wielu czynników, ale w dużej mierze do 74 wspólnie spędzonych lat przyczynił się charakter małżonków. Czym nieżyjący już książę Edynburga potrafił zaskoczyć żonę?

Niedawna wiadomość o śmierci 99-letniego księcia Filipa wstrząsnęła fanami brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy liczyli na to, że mąż Elżbiety II dożyje setnych urodzin. Niestety nie udało się, ale na szczęście, zanim książę małżonek odszedł, zdążył się jeszcze pożegnać z bliskimi. 

Trwałość małżeństwa brytyjskiej królowej i księcia Filipa robi wrażenie na większości sympatyków Windsorów. Aż trudno uwierzyć, że małżonkowie byli ze sobą przez 74 lata!

Chociaż o małżeństwie Filipa i Elżbiety II krążyły różne plotki, uchodzili za zgodną i szczęśliwą parę. Nie zniszczyły tego nawet pogłoski o domniemanych licznych romansach Filipa z pięknymi arystokratkami. 

Reklama

W czym tkwi sekret tylu wspólnych lat? Być może jednym z czynników, które miały wpływ na trwałość związku Elżbiety oraz jej męża, było niesamowite poczucie humoru księcia Edynburga. 

Filip potrafił rozbawić swoją małżonkę jak nikt inny, co dobrze widać na poniższej fotce!

Książe Filip chcąc rozbawić Elżbietę II, przebrał się za pałacowego strażnika, a całe zdarzenie zostało uwiecznione na zdjęciu, które później podbiło media społecznościowe. 

Po minie brytyjskiej królowej widać, że doceniła żart swojego małżonka! 

Więcej podobnych newsów: 

Książę Filip dusił się w pałacu? Oto lista jego domniemanych kochanek! 

Co książę Filip wyznał Karolowi przed śmiercią? 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy