Reklama

Reklama

Księżniczka Beatrycze jest w ciąży!

Księżniczka Beatrycze już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Radosną nowiną Windsorowie podzielili się za pośrednictwem oficjalnego konta w mediach społecznościowych. Jaki wpis opublikowali na Twitterze?

32-letnia księżniczka Beatrycze z Yorku i jej mąż, Edoardo Mapelli Mozzi, za którego arystokratka wyszła w ubiegłym roku, już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami. 

Windsorowie oficjalnie ogłosili na Twitterze, że dziecko pary pojawi się na świecie jeszcze w tym roku, a dokładniej jesienią. 

Księżniczka Beatrycze, która jest obecnie dziewiąta w kolejce do brytyjskiego tronu i Edoardo Mapelli Mozzi oficjalnie spotykają się od 2018 roku. 

Kim jest mąż księżniczki Beatrycze?

Mężczyzna, podobnie jak córka księcia Andrzeja i Sary, księżnej Yorku, również może poszczycić się doskonałym pochodzeniem. Jest potomkiem włoskiego hrabiego Alessandro Mapelli-Mozzi. 

Para zaręczyła się we wrześniu 2019 i pobrała 17 lipca ubiegłego roku w Royal Lodge. Była to skromna ceremonia, w której przez wzgląd na pandemię nie wzięło udział wielu gości. 

Reklama

Przeczytaj również: 
Marcin Mroczek o małżeństwie. Ma piękną żonę! 

Drugi półfinał Eurowizji. Jako który wystąpi Rafał Brzozowski? 

Iwona Węgrowska jeszcze długo będzie wspominać urodziny w Dubaju! 

Naomi Campbell została mamą! 

Marina Łuczenko-Szczęska w skąpej bieliźnie!

Nie żyje Charles Grodin! 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje